خسارت نجومی سیل به راه های کشور

دریافت خبر : شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۶
معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه در مجموع حدود ۱۳ هزار کیلومتر از شبکه ارتباطی کشور در اثر وقوع سیل آسیب دیده است، گفت: برآورد می شود که حدود سه تا چهار هزار میلیارد تومان میزان خسارت شبکه های ارتباطی کشور باشد.

ایسنا نوشت: معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه در مجموع حدود ۱۳ هزار کیلومتر از شبکه ارتباطی کشور در اثر وقوع سیل آسیب دیده است، گفت: برآورد می شود که حدود سه تا چهار هزار میلیارد تومان میزان خسارت شبکه های ارتباطی کشور باشد.
خداداد مقبلی با اشاره به این که ۱۳ استان کشور در اثر بارش باران و سیلاب دچار خسارت جدی شده اند، اظهار کرد: وظایف سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به حین بارش و سیلاب و نیز پس از بارش و فرونشست سیل تقسیم می شود و در این رابطه اقدامات مختلفی در راستای کمک رسانی به مردم سیل زده، کنترل جاده ها و ابنیه فنی، اطلاع رسانی مسیر و کنترل ترافیک صورت گرفت.
وی ادامه داد: متأسفانه در مسیرهای بسیاری از ۱۳ استان کشور دچار خسارت ناشی از سیل شده ایم که در استان های گلستان، مازندران، ایلام، خوزستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و فارس خسارت ها بیشتر بوده و سیل بیشترین خسارت بر شبکه های ارتباطی را به استان لرستان متحمل کرده است.
معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به این که جمعاً ۶۰۰ کیلومتر از جاده ...

[ مشاهده متن کامل خسارت نجومی سیل به راه های کشور برترینها ]