مدیر گروه مبارزه با بیماری های دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: تعداد کل موارد مثبت کرونا در استان کرمان تاکنون ۲۳۴ نفر است و تعداد کادر درمان مبتلا 17 مورد که از این تعداد ۴ پزشک و مابقی کادر درمانی هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، مهدی شفیعی در نشست خبری عنوان داشت: از ۵۵ مورد نمونه موارد محتمل کرونا در استان کرمان ارسال شده برای آزمایشگاه تست ۶ نفر با میانگین سنی ۶۸ سال در ۲۴ ساعت گذشته مثبت شده است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان ادامه داد: این 6 نفر ۴ مرد و ۲ زن هستند که 4 نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان و 2 نفر از حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان هستند.
وی با اشاره به اینکه تعداد کل موارد مثبت کرونا در استان کرمان تاکنون ۲۳۴ نفر است و تعداد کادر درمان مبتلا 17 مورد که از این تعداد ۴ پزشک و مابقی کادر درمانی هستند، به تفکیک نمونه های مثبت بر اساس دانشگاه ها و دانشکده علوم پزشکی استان پرداخت و عنوان داشت: 184 نفر از دانشگاه علوم پزشکی کرمان، 23 نفر دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، 10 نفر دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، نفر دانشگاه علوم پزشکی بم و 8 نفر مربوط به دانشگاه علوم پزشکی سیرجان است.
مدیر گروه مبارزه با بیماری های دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه مورد فوتی طی ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلا به کرونا نداشتیم، افزود: در مجموع از ابتدا تا کنون ۲۵ نفر در استان کرمان به دلیل ابتلا به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند.
 وی تعدادی ترخیص ها در ۲۴ ساعت گذشته را ۴ نفر از بیمارستان های استان عنوان کرد و گفت: در مجموع تعداد ترخیص شده ۱۲۵ مورد است.
شفیعی خاطرنشان کرد: از ابتدا تاکنون ۱۸۸ نفر بستری شدند و ۳۸ نفر هم اکنون در بیمارستان های استان کرمان بستری هستند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان طی توضیحاتی اختلاف آماری بین ۱۸۸ مورد بستری و ۲۳۴ مورد مثبت را مربوط به مواردی دانست که جزو کادر درمان یا اطرافیان بیماران به صورت ...

سرخط اخبار