محمدحسین مرادمند یکی از مهرههای اصلی و کلیدی استقلال در دیدارهای پیشفصل بوده است.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
محمدحسین مرادمند یکی از مدافعین کم حاشیه فوتبال ایران بوده که در سالهای گذشته عملکرد کم فراز و نشیبی را از خود به نمایش گذاشته و پس از سالها حضور در مشهد و شهر خودرو به تیم استقلال پیوست. مرادمند در تمامی دیدارهای دوستانه استقلال یکی از بازیکنان مورد اعتمادمحمود فکریبود که عملکرد قابل قبولی هم از خود به نمایش گذاشت. او هم در سیستم سه دفاعه و هم در سیستم چهار دفاعه یکی از نفرات ثابت فکری بود.
در دیدار دوستانه امروز بین چوکای تالش و استقلال، در همان نیمه اول و در حالی که بازی بدون گل دنبال میشد، مرادمند با یک تکل زیبا توپ را از روی خط دروازه برگرداند تا مانع گل خوردن آبیها شود. علاوه بر این مرادمند و سیاوش یزدانی در ضربات ایستگاهی خطرناک بودند و در توپهای هوایی در برابر حریفان خود موفق عمل کردند.
با بهبود محمد دانشگر از بیماری کرونا، فکری کار سختی را برای انتخاب نفرات ثابت تیمش در مرکز خط دفاعی دارد. محمدحسین مرادمند، عارف غلامی، سیاوش یزدانی و محمد دانشگر بازیکنانی هستند که داعیه حضور در ترکیب ثابت استقلال را دارند و علاوه بر آنها، شاهین طاهرخانی هم حضور دارد که فصل گذشته در چند دیدار عملکرد موفقی در ترکیب استقلال داشت. آرش دایجلری هم دیگر بازیکن در این پست بود کهمحمود فکریدر چند دیدار دوستانه او را به میدان فرستاد تا تعداد مدافعین وسط آبیها به عدد ۶ برسد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار