والیبال ایران به دنبال سومین قهرمانی

مشرق نیوز پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵
تیم ملی والیبال ایران با حضور بازیکنانی که در تیم های اروپایی هم عنصری تعیین کننده برای باشگاه خود بودند، شانس نخست قهرمانی آسیاست.

به گزارش مشرق ، مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در سال 2019، می توانست یک میدان تدارکاتی و آماده سازی ارزشمند برای بازیکنان جوان ایران و همچنین یک استراحت لازم و مفید برای بازیکنان باتجربه ایران باشد اگر شاگردان کولاکوویچ از تورنمنت روسیه، جواز حضور در المپیک را کسب می کردند. روسیه اما، قوی تر از چیزی بود که به ایران اجازه کسب سهمیه المپیک در خاک خود را بدهد. ضمن اینکه از پرداخت 500 هزار یورو به فدراسیون جهانی برای گرفتن میزبانی هم نباید صرف نظر کرد.
بیشتر بخوانید:
تیم ملی ایران از فردا (جمعه) با تمام قوا و تنها با یک تغییر نسبت به مسابقات اخیر به مصاف حریفان آسیایی می رود تا ضمن حمله به سومین جام قهرمانی آسیا، برای مسابقات انتخابی المپیک 2020 توکیو آماده شود. هشت تیم برتر این مسابقات باید در دی ماه برای کسب تنها سهمیه موجود برای قاره آسیا تلاش کنند.
ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی ایران پس از تنها بازی تدارکاتی پیش از مسابقات قهرمانی آسیا در تهران گفت: هدف ما قطعاً قهرمانی در آسیا است. خواسته ما گرفتن مدال طلا مقابل چشمان تماشاگران است ولی باید گام به گام پیش برویم و اول به مصاف سریلانکا می رویم و سپس با دیگر رقبا بازی می کنیم.
تیم ملی ایران با حضور بازیکنانی که در تیم های اروپایی هم عنصری تعیین کننده برای باشگاه خود بودند، شانس نخست قهرمانی آسیاست و همین موضوع, حریفان را بدون ترس از دست دادن چیزی با ایران روبه رو خواهد کرد. شاگردان کولاکوویچ، جام را با یک بازی آسان مقابل سریلانکا آغاز می کنند و در ادامه به مصاف قطر و استرالیا خواهند رفت. آنها برای قهرمانی، ناگزیر هستند قدرت های سنتی قاره کهن یعنی چین و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار