خبر افزایش یارانه نقدی چند وقتی است که در فضای مجازی دست به دست می شود. در ادامه خبر جزئیات بیشتر از افزایش یارانه نقدی را در خبر زیر بخوانید.

به گزارش راهبرد معاصر ؛ قرار است بارانه نقدی افزایش یابد و به رقمی معادل 120 هزارتومان برسد. خبری که چند وقتی است در شبکه های اجتماعی رد و بدل می شود. هدفمندی یارانه سال هاست که در این اجرا می شود و با آزادسازی تدریجی قیمت حامل های انرژی دولت یارانه نقدی را هر ماه به حساب سرپرست خانوار واریز می کرد. یارانه نقدی به منظور حمایت از اقشار آسیب پذیر طراحی شد و دولت ماهانه مبلغ 45 هزار و 500 تومان به ازای هر نفر به حساب سرپرست خانوار واریز می کرد.
پس از گذشت حدود 10 سال از زمان واریز اولین یارانه به حساب ایرانی ها و با توجه به افزایش چندبرابری قیمت تمام کالاها خصوصا در این چند ماه اخیر خبرهایی از افزایش بیش از دوبرابری مبلغ یارانه نقدی به گوش می رسد. جزئیات بیشتر از میزان افزایش یارانه نقدی را در ادامه خبر راهبردمعاصر بخوانید.
درحالی که قبلا گفته می شد یارانه نقدی به بیش از 120هزار تومان افزایش پیدا خواهد کرد. 9 نماینده مجلس به روحانی هشدار دادند که این یارانه هرچه زودتر باید به حساب مردم ریخته شود. یارانه نقدی فعلی به ازای هرنفر 45 تومان است که به 120هزارتومان به ازای هرنفر افزایش پیدا خواهدکرد.
علیرضا نظری، علی آذری، پرویز اوسطی، شهباز حسن پور بیگلری، سیدجواد حسینی کیا، محمدرضا صباغیان بافقی، علی علیزاده، رسول فرخی، و سیدمحمد مولوی به رئیس جمهور لزوم افزایش میزان یارانه نقدی با توجه به نرخ تورم و کاهش ارزش پول ملی را متذکر شدند.
جزییات افزایش یارانه از زبان نوبخت
محمدباقر نوبخت گفت: تغییرات یارانه ای در راه است و احتمال افزایش یارانه در ادامه مسیر هدفمندی یارانه ها وجود دارد. رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره جزئیات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار