همدان - رئیس شورای شهر همدان گفت: سپاه انصارالحسین(ع) همدان در تمامی حوزه ها حامی دستگاه های اجرایی و نظارتی بوده و در اجرای برنامه های فرهنگی پشتیبان شهرداری همدان بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر ، سیدمسعود عسگریان پیش از ظهر پنج شنبه در نشست اعضای شورای شهر همدان با جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین ( ع) که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد؛ گفت: تمام پیشرفت های کشور با گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی برگرفته از برکات ۸ سال دفاع مقدس است.
وی با تأکید بر اینکه باید فرهنگ غنی ایثار و شهادت، سرلوحه امور قرار گیرد؛ اظهار کرد: اگر امروز در مناسبت مبارک هفته دفاع مقدس قرار گرفته ایم و در شهر با آرامش زندگی می کنیم، از جانفشانی های نیروهای مسلح به ویژه سپاه و بسیج است.
عسگریان بیان کرد: اعضای شورای شهر همدان بر مبنای وظیفه شناسی، قدردان زحمات مجموعه سپاه در خصوص مباحث فرهنگی هستند؛ زیرا این مجموعه اثربخش در تمامی حوزه ها، پشتیبان تمامی دستگاه های اجرایی و نظارتی هستند.
وی با تأکید بر اینکه تعامل شورای پنجم با مجموعه سپاه چندین برابر شورای شهر ادوار گذشته بوده است؛ گفت: شورای پنجم شهر همدان در حوزه های فرهنگی که مبحث اصلی آن ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده، سنگ تمام گذاشته است.
امنیت کشور را مرهون زحمات نیروهای مسلح هستیم
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان هم گفت: نقش سپاه در جریان جنگ ۸ ساله دفاع مقدس و پس از آن رویداد، بی بدیل و بی نظیر بوده و مسبب پیروزی جنگ تحمیلی دفاع مقدس و تمامی اتفاقات و حوادث کشور است.
کامران گردان با تأکید بر اینکه ثبات و امنیت کشور را مرهون زحمات نیروهای مسلح به ویژه سپاه و ارتش برشمرد و گفت: نیروهای خدوم سپاه همواره در صحنه ها خوش درخشیدند.
وی با توجه به اینکه هیچ گونه تنشی بین دستگاه های اجرایی و سپاه وجود ندارد؛ اظهار کرد: نقش آفرینی مجموعه سپاه در بحث ...

سرخط اخبار