به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا هیئتی از انصارالله یمن، حجت الاسلام والمسلمین «نبیل حلباوی» عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) و «شیخ خضر» از علمای اهل سنت لبنان در حاشیه اجلاس بین المللی وحدت اسلامی با آیت الله «رضا رمضانی» دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) دیدار و گفتگو کردند.
آیت الله رمضانی در این دیدار با بیان اینکه اسلام امروز در شرایطی بی نظیر و بی بدیل قرار دارد اظهار داشت: هیچ زمانی اسلام این چنین در متن جامعه بشری حضور نداشته است. قطعا یک فرصت است برای ما و باید برنامه ریزی کنیم که از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنیم و در غیر این صورت ممکن فرصت ها تبدیل به تهدید شوند.
دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) افزود: ازجمله نکته هایی که برای استفاده از این فرصت است اتحاد میان کل مسلمانان حتی حاکمیت در کشورهای مسلمان است که در سخنان ارزشمند و راهگشا و راهبردی حضرت امام خامنه ای در اجلاس بین المللی وحدت اسلامی به آن اشاره شد.
وی با تاکید بر اینکه اگر مسلمانان اتحاد جماهیر اسلام داشته باشند بزرگترین قدرت اقتصادی، سیاسی و علمی را خواهند داشت تصریح کرد: استکبار نمی گذارد این امر تحقق پیدا کندچراکه مهمترین دشمن خود را در این عصر در قدرت اسلام می بیند.
رییس اتحادیه اروپایی علماء و تئولگ های شیعه گفت: دلیلی که باعث شده اسلام در عرصه اجتماعی ورود کند خط مقاومت است و اگر خط مقاومت نبود آنقدر استکبار نقشه برای از بین بردن محور مقاومت نمی کشید. استکبار از امثال حزب الله و انصارالله وحشت می کنند. دشمنان با یک تهدید حزب الله عقب نشینی می کنند که این گوشه ای از قدرت اسلام است. اگر همه این قدرت ها جمع شود به آنها اجازه نفوذ در کشورهای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار