تأمین سرمایه در گردش طرح‌های توسعه‌ای خراسان جنوبی

لوگوی پول و تجارت پول و تجارت . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۸:۳۰

بزرگنمایی:
پول و تجارت – رئیس هیئت مدیره بانک توسعه تعاون از تأمین سرمایه در گردش پروژه ها و طرح های توسعه ای خراسان جنوبی توسط این بانک خبر داد.
به گزارش پول و تجارت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، سید باقر فتاحی رئیس هیئت مدیره بانک توسعه تعاون در سفر به خراسان جنوبی ضمن بازدید از توانمندی ها و ظرفیت های شهرستان بیرجند، سربیشه، نهنبدان و خوسف و سایر شهرها و مناطق استان گفت: در این سفر ضمن رصد توانمندی های خراسان جنوبی، برنامه اعطای تسهیلات و تأمین سرمایه در گردش برخی از پروژه ها و طرح های توسعه ای استان مورد تدقیق قرار می گیرد.
فتاحی در بازدید از شرکت تعاونی شترمرغ داران افق کویر سربیشه از اعلام آمادگی بانک توسعه تعاون جهت ارائه تسهیلات ارزان قیمت به این شرکت تعاونی خبر داد.
وی همچنین در بازدید از کارخانه ستاره کیان بیرجند بابیان اینکه رویکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی محدودیت زدایی است عنوان کرد: جامعه هدف طرح های ملی و اشتغال زایی دولت به ویژه این وزارتخانه محرومیت زدایی از مناطق روستایی و عشایری و رونق اقتصادی مناطق بوده است.
فتاحی همچنین در بازدید از پروژه پرورش شترمرغ شرکت تعاونی شترمرغ داران افق کویر سربیشه، بابیان اینکه رویکرد بانک توسعه تعاون در بخش تعاون حمایت صددرصدی است گفت: درخواست تسهیلات شرکت از محل منابع متمرکز طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری در ۳ فاز مطرح گردیده و مراحل آن نیز جهت پرداخت در جریان است.
دیدار با استاندار خراسان جنوبی
فتاحی که به همراه حجت میرزایی معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حضور ملانوری استاندار خراسان جنوبی سخن می گفت اظهار داشت: مزیت های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار