اصفهان - استاندار اصفهان گفت: امسال کشف مواد مخدر در این استان نسبت به سال گذشته ۲۶ درصد افزایش داشته است.

عباس رضایی روز سه شنبه در حاشیه برگزاری جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان در گفت و گو با ایرنا افزود : در مجموع ۱۰درصد مواد مخدر در اصفهان کشف می شود و افزایش کشفیات نشان از موفقیت نیروهای اطلاعاتی، انتظامی و امنیتی استان است که جای تشکر دارد و از سوی دیگر موجب ناراحتی است زیرا نشان می دهد دشمن این سرزمین با تمام توان برای تخریب جامعه از طریق افزایش انتقال و توزیع مواد مخدر به داخل مرزها تمام تلاش خود را به کار گرفته است.
فرمانده انتظامی استان اصفهان پیش از این مجموع کشفیات مواد مخدر تا از ابتدا تا پایان دی امسال را ۴۰ تن اعلام کرده بود.
استاندار اصفهان با اشاره به وظیفه استانداری در خصوص سیاست گذاری، هماهنگی و پیگیری امور اجرایی دستگاه های استان، ادامه داد: شورای مبارزه با مواد مخدر به صورت نوبه ای به منظور هماهنگی دستگاه ها در خصوص پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در استانداری برگزار می شود.
رضایی تاکید کرد: جمع آوری معتادان متجاهر از ۲۰ اسفند تا پایان فروردین یکی از دستور کارهای جلسه امروز بود که بر اساس آن مصوب شد با محوریت بهزیستی و همکاری شهرداری و سایر دستگاه ها این اقدام صورت گیرد.
وی خاطر نشان کرد: ایجاد امنیت بیشتر برای شهروندان و مسافران نوروزی در ایام تعطیلات نوروزی، پیشگیری از سرقت های خرد و آرامش روانی جامعه مهمترین اهداف این طرح است .
رضایی اضافه کرد: معتادان متجاهر پس از جمع آوری در کمپ هایی نگهداری و آموزش های لازم جهت ترک و کاهش آسیب های اجتماعی به آنها داده خواهد شد
وی با اشاره به راه اندازی یک اردوگاه ترک اعتیاد از ۲۰ فروردین، ادامه داد: همچنین در جلسه امروز مشکلات امکانات و تجهیزات این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار