خلیفه اصل: دوست ندارند استقلال خوزستان به لیگ برتر صعود کند/ نمی‌توانیم با سوت داوران بجنگیم

لوگوی خبرگزاری تسنیم خبرگزاری تسنیم . چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۳
سرمربی استقلال خوزستان، اشتباهات داوری را دلیل اصلی نتیجه نگرفتن تیمش در شش هفته گذشته دانست و گفت که شاگردان او نمی توانند با سوت داوران بجنگند.

- اخبار ورزشی -
امیر خلیفه اصل در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره شکست یک بر صفر استقلال خوزستان مقابل هوادار اظهار داشت: بازی سخت و نفسگیری بود، اما اشتباه داوری بزرگترین اتفاق بازی را رقم زد و گریبان ما را گرفت. پنالتی اعلام شده علیه ما به هیچ وجه پنالتی نبود و اگر این پنالتی درست بود، وحید امیری پس از برخورد توپ به دستش در دربی باید اخراج می شد. بازیکن ما پشت توپ بود و دستش فضایی اشغال نمی کرد، اما داور خیلی راحت اشتباه کرد و سه امتیاز را از ما گرفت.
وی با بیان اینکه تیمش پس از دریافت گل دارای دو فرصت گلزنی خیلی خوب بود، تصریح کرد: ما تاکنون هفت امتیاز را به خاطر داوری از دست دادیم و مقابل چوکا و قشقایی هم گل سالم ما را نگرفتند. شرایط استقلال خوزستان با این هفت امتیاز خیلی متفاوت می شد و ما با اختلاف صدرنشین بودیم. در این مسابقه هم زاویه دید داور خیلی خوب بود و تعجب می کنم یک داور لیگ برتری چطور مرتکب چنین اشتباهی شد. اشتباه در گرفتن اوت دستی یا خطای وسط زمین اشکال ندارد. متأسفانه اشتباهات تأثیرگذار زیاد شده است.
ادامه صدرنشینی هوادار با شکست استقلال خوزستان
«ما بازی خوبی ارائه کردیم، اما نمی توانیم با سوت داوران بجنگیم.»، سرمربی استقلال خوزستان ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: من پیش از این درباره داوری صحبت نمی کردم، اما قرار نیست سر ما را ببُرند. در شش هفته گذشته فقط پارس جنوبی را بردیم، اما شکست های ما سطحی بود و برابر ملوان روی یک پنالتی باختیم. روند تیم رو به بالاست و بازی های خوبی ارائه می کنیم، اما باید در زدن ضربات آخر دقت کنیم.
خلیفه اصل با بیان اینکه در تمرینات روی استفاده از موقعیت های ...

سرخط اخبار