کسانی که ادعا می کنند سینمای سالمی داریم اصل ماجرا را لاپوشانی می کنند

آنچه دیگران می خوانند: ازدواج جنجالی سحر قریشی با بهرام افشاری+عکس پنالتی هااستقلال را به فینال برد؛پرسپولیس اسیر تصمیمات اشتباه نامه متفاوت نائب رئیس مجلس به محمود کریمی خداحافظ رنگ زشت قرمز بورس! ایران و آژانس توافق کردند + متن کامل بیانیه بهنوش طباطبایی در کودکی + عکس
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
خیلی از بازیگران زن برای تثبیت جایگاه کاری مجبورند برخی کارها را انجام بدهند یا سرمایه گذار ببرند. من این موارد را وقتی می بینیم خیلی متاسف می شوم چرا بازیگران زن اینگونه انتخاب می شوند.
لیلا بوشهری بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی با برنامه مادمازل از برخی اتفاقات سینما پرده برداشت. بوشهری در این گفتگو می گوید: اصل موضوع را بارها بیان کردم که خانم هایی که ازدواج می کنند به خاطر محدودیتی که در زندگی شخصی خودشان دارند، قطعا نمی توانند روابط گسترده ای با خیلی افراد داشته باشند. این مسئله به معنای این است که نمی توانند با خیلی ها رابطه داشته باشند. من و خیلی از بازیگرانی که با آنها ارتباط دارم و همکاران من هستند، به هر دفتری که می رویم نخستین سئوالی که می پرسند این است که سرمایه گذار سراغ دارید؟ و اگر سرمایه گذار سراغ داشته باشید چه بازیگر باشید و چه بازیگر نباشید به شما نقش خواهند داد وکسی که نقش می گیرد باید آدمی را داشته باشد تا او را ساپورت کند.
این بازیگر در ادامه اشاره می کند : این پیشنهادات به ما هم می شود و حرف نخست را کسی می زند که سرمایه گذار خصوصی را معرفی می کند و آن آدم می آید و کار می کند. ازدواج برای چنین روابطی محدودیت می آورد.
او در ادامه این گفتگو محدودیت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار