برخلاف چیزی که اعلام شده رکورد کلین شیت لیگ برتر هنوز در اختیار حسین حسینی است.
به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بعد از گذشت 6 هفته از شروع لیگ نوزدهم دو دروازه بان هنوز گلی دریافت نکرده اند. رشید مظاهری گلر تراکتور و پیام نیازمند گلر سپاهان تا کنون دروازه شان بسته مانده و رقابت شانه به شانه آنها تا جایی پیش رفته که در آستانه شکستن رکورد حسین حسینی، گلر استقلال هستند.
پیش از این اعلام شده بود رشید مظاهری، گلر تراکتور به دلیل آماری که از فصل گذشته با لباس ذوب آهن در اختیار دارد تنها نیاز به 57 دقیقه کلین شیت در بازی با پارس در هفته ششم دارد تا به رکورد حسینی برسد و به همین منظور در دقیقه 58 بازی روز گذشته تماشاگران حاضر در ورزشگاه برای او جشن رکورد گرفته و مورد تشویقش قرار دادند و در پایان بازی خود رشید در مورد رکوردش صحبت کرد.
این در حالیست که آمار اعلام شده اشتباه بوده و با نگاهی به بازیهای رشید مظاهری در فصل قبل درمیابیم که آخرین بازی مظاهری برای ذوب آهن در لیگ برتر فصل گذشته؛ دیدار عقب افتاده هفته هجدم این تیم مقابل سایپا بوده که در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ برگزار شدو سایپا بادو گل دقیقه ۶ رضا اسدی ودقیقه ۹۰ مهرداد کفشگری به برتری ۲-۰ دست یافت. و پس از این دیدار مظاهری در سه بازی انتهایی ذوب آهن در لیگ برتر فصل قبل مقابل تیمهای پارس جم، فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان به میدان نرفت.
بنابراین طبعا با توجه به اینکه رکورد مورد بحث دقایق متوالی گل نخوردن در بازیهای لیگ برتر است، رکورد فعلی رشید مظاهری پس از گل دقیقه ۹۰ خورده شده از سایپا در فصل قبل؛ تنها ۴۵۰ دقیقه است که مربوط به ۵ بازی ابتدایی این فصل با پیراهن تیم تراکتور ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار