به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
پنتاگون اعلام کرد: تعدادی دیگری از نظامیان این پایگاه برای درمان و معاینات بیشتر به آلمان منتقل شده اند.
وزارت دفاع آمریکا جمعه گذشته هم اعتراف کرد: بعد از حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد ۱۱ نظامی آمریکایی به علت ضربه مغزی و درمان به خارج از عراق منتقل شده اند.
روزنامه کویتی القبس نیز چند روز پیش نوشت: ۱۶ نفر از نظامی های زخمی آمریکا، برای درمان به یکی از بیمارستان های نظامی در جنوب کویت منتقل شدند.
اعتراف پنتاگون در حالی است که ترامپ و مقامات نظامی آمریکا پیش از این هر گونه صدمه جانی در حمله موشکی ایران به عین الاسد را انکار می کردند.
برخی تحلیلگران حوزه نظامی معتقدند آمریکا کشته های عین الاسد را به کشور های دیگری که در آنجا حضور نظامی دارد منتقل می کند و محل کشته شدن آن ها را در آن کشور اعلام می کند.
روزنامه واشنگتن پست به نقل از وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) نوشت: پس از حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد شمار بیشتری از نظامیان آمریکایی مصدوم برای مداوا به خارج از عراق منتقل شده اند.
پنتاگون روز جمعه هم اعلام کرده بود یازده نظامی در خارج از عراق به مداوای پزشکی نیاز دارند. مقامات نظامی آمریکا روز سه شنبه حاضر نشدند توضیح دهند که چه تعداد بیشتر از نظامیان مصدوم این کشور تحت مراقبت پزشکی قرار می گیرند، اما اذعان کردند نظامیان «بیشتری» به مرکز پزشکی لنداشتول آلمان منتقل شده اند. این مقامات، امکان افزایش شمار این تعداد را در روز های آینده رد نکردند.
سی ان ان: تاثیر حملات ایران بسیار جدی تر از ارزیابی های اولیه است
پایگاه خبری آمریکایی سی ان ان اعلام کرد: با توجه به افزایش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار