رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی گفت: از زمان اجرای طرح محدودیت ها در راستای مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا، 12هزار و800 خودرو نیز تذکر دریافت کرده و 13 هزار و 300 خودرو نیز به مبدا خود برگشت داده شدند.
سرهنگ رضا کریمی نژاد، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به ممنوعیت ورود و خروج در تمامی ورودی های18 شهرستان استان با وضعیت قرمز و نارنجی از یکم تا چهاردهم آذر، گفت: ماموران پلیس راه مستقر در ورودی های شهرستان های استان برای 814 خودرو که ممنوعیت های ورود و خروج کرونایی را رعایت نکرده بودند، اعمال قانون کردند.
وی با بیان اینکه پلیس با تمام توان با همکاری نیروهای انتظامی و جمعیت هلال احمر و راهداری برای اعمال محدودیت ها پای کار است، اظهار داشت: تا اطلاع ثانوی خروج خودروهای بومی پلاک شخصی از شهرهای نارنجی آذربایجان شرقی و نیز ورود خودروهای غیربومی با پلاک شخصی به این شهرها ممنوع بوده و متخلفان 500 هزار تومان جریمه می شوند.
رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی گفت: بر اساس اعلام مسوولان شهرستان های اسکو، اهر، شبستر، عجب شیر، مرند، ملکان، میانه، هریس، بناب و تبریز از نظر شیوع ویروس کرونا در وضعیت قرمز و شهرستان های آذرشهر، بستان آباد، جلفا، چاراویماق، سراب، کلیبر، مراغه و هشترود نیز در وضعیت نارنجی قرار دارند. 
سرهنگ کریمی نژاد، ادامه داد: خروج خودروهای بومی با پلاک شخصی از شهرهای دارای وضعیت قرمز آذربایجان شرقی و ورود خودروهای غیربومی با پلاک شخصی به این شهرها ممنوع بوده و متخلفان با جریمه یک میلیون تومانی مواجه می شوند. 
وی یادآوری کرد: در آذربایجان شرقی در 44 نقطه از ورودی ها و خروجی های شهرستان های دارای وضعیت قرمز و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار