ایسنا/هرمزگان سرپرست فدراسیون دوومیدانی گفت: با انگیزه ای که در احسان حدادی و حسن تفتیان مشاهده می کنم و از طرفی باوجود تمامی حمایت های لازم از سوی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، امیدوارم در المپیک ۲۰۲۰ توکیو شاهد کسب مدال در رشته دوومیدانی باشیم.

ایرج عرب در گفت وگو با ایسنا، افزود: برنامه های آماده سازی ملی پوشان دوومیدانی کشورمان به ویژه سهمیه آوران المپیک نیز به طور منظم در حال اجراست.
وی با بیان اینکه اردوهای داخلی احسان حدادی و حسن تفتیان در حال انجام است، تصریح کرد: مصوباتی در خصوص برگزاری اردوهای خارجی از سوی شورای برون مرزی، تهیه ارز و بستن قرارداد مربیانشان نیز در حال انجام است تا تمامی شرایط برای حضوری موفق در المپیک مهیا باشد.
عرب با اشاره به اینکه شش تا هفت ورزشکار دیگر به تائید شورای فنی نیز برای کسب سهمیه المپیک گلچین کرده و در حال آماده سازی آن ها هستیم، اضافه کرد: جلسات کارشناسی نیز در این خصوص انجام شده و اردوهای داخلی در حال برگزاری است و در حال رایزنی و انجام مقدمات لازم جهت برگزاری اردوهای خارجی این نفرات هستیم تا آنچه لازم است تا ورزشکاران را برای موفقیت و کسب سهمیه آماده کند، دریغ نکرده باشیم.
وی در خصوص میزان شانس کسب مدال در رشته دوومیدانی در المپیک، عنوان کرد: شرایط المپیک متفاوت و قابل پیش بینی نیست اما با انگیزه ای که در احسان حدادی و حسن تفتیان مشاهده می کنم و از طرفی باوجود تمامی حمایت های لازم از سوی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، امیدوارم در المپیک ۲۰۲۰ توکیو شاهد کسب مدال در رشته دوومیدانی باشیم.
سرپرست فدراسیون دوومیدانی با اشاره به اینکه گزارش هفتگی فعالیت هایمان به کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان ارسال می شود، اضافه کرد: کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان در این مدت تمامی فدراسیون ها را مرتب پایش کرده و در حال آماده سازی حضور مناسب ورزشکاران در المپیک هستند.
وی در خصوص زمان برگزاری انتخابات فدراسیون دوومیدانی، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.