بررسی و تصویب نهایی آئین نامه اجرائی و انضباطی برگزاری مسابقات فدراسیون والیبال، به نشست آتی هیئت رئیسه موکول شد.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، آئین نامه اجرائی و انضباطی برگزاری مسابقات، یکی از موضوع های نشست عصر امروز (سه شنبه) هیئت رئیسه فدراسیون والیبال بود.
سرپرست کمیته رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال، درباره نحوه تدوین این آئین نامه، گفت: از ابتدای سال جاری، آئین نامه قبلی سازمان لیگ را بررسی کردیم تا چالش های آن را برطرف کنیم.
شهرام عظیمی ادامه داد: برای جمع آوری اطلاعات از نظرات کارشناسان، خبره های والیبال و روسای هیئت های استانی نیز استفاده کردیم. در نهایت، بعضی موارد تغییر یافت که تغییر نام سازمان لیگ به کمیته رویدادها و مسابقات نیز از جمله آن ها است.
وی تصریح کرد: همچنین برای باریکنان، کف قرارداد مشخص کردیم تا نسل آینده والیبال، دچار زیان نشوند. از سوی دیگر برای این که هر سال، آئین نامه نیاز به تغییرات زیادی نداشته باشد، برخی فاکتورها را به فاکتورهایی بر اساس قوانین جاری و روز کشور تغییر دادیم.
سرپرست کمیته رویدادها و مسابقات، با بیان این که قرارداد داخلی باشگاه ها با بازیکنان با هدف فرار مالیاتی مشکلات قانونی دارد، گفت: فدراسیون باید با این پدیده مبارزه کند.
افشاردوست به عنوان کارشناس خبره فدراسیون والیبال منصوب شد
وی از طراحی نظام پاداش دهی به بازیکنان و باشگاه ها خبر داد و گفت: ما نظام ارزیابی ناظران را راه اندازی کردیم که به صورت آنلاین این کار انجام شود. در حوزه فرهنگی نیز کارهای زیادی انجام شده تا لیگ امسال پرنشاط و سالم برگزار شود.
در پایان مباحث این موضوع، رئیس فدراسیون والیبال، گفت: آئین نامه اجرائی و انضباطی برگزاری مسابقات را در سایت فدراسیون قرار دادیم تا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری