تهران- ایرنا- در بیست و پنجمین روز از دی ماه سال ۱۳۹۹ با بسته ورزشی ایرنا همراه باشید.

به گزارش ایرنا، در بیست و پنجمین روز از دی ماه، بسته ورزشی ایرنا با اخبار گوناگون از دنیای ورزش مهیا شده است. با ما همراه باشید و در جریان مهمترین اخبار ورزشی خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران قرار بگیرید.
طارمی در تیم منتخب هفته سیزدهم لیگ پرتغال
سازمان لیگ فوتبال پرتغال در یک نظرسنجی خواست تا تیم منتخب هفته سیزدهم لیگ پرتغال را انتخاب کند که مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در ترکیب تیم منتخب قرار گرفت. مشروح خبر را در اینجا بخوانید.
اتفاق عجیب در لیگ برتر تکواندو؛ سیلی «ساعی» به صورت دبیر سازمان لیگ
رقابت های گروه ب لیگ برتر تکواندوی باشگاه های کشور در بخش مردان که امروز (پنجشنبه) برگزار شد با اتفاقات عجیب و دور از ذهنی همراه بود. متن کامل خبر در این قسمت قابل مشاهده است.
نوری: استقلال هنوز مدعی اول قهرمانی در لیگ برتر است
پیشکسوت استقلال گفت: استقلال هنوز مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر است و این انتقاداتی که از این تیم می شود، درست نیست و باید به "محمود فکری" فرصت داد تا بتواند در پایان فصل به موفقیت بزرگ در لیگ برتر برسد. متن کامل این مصاحبه را در اینجا ببینید.
گل محمدی: قصد دخالت در کار وزیر ورزش را نداشتم/ درخواستم دوستانه بود
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید براینکه قصد دخالت در کار وزیر ورزش را نداشته است، گفت: حرفم در نشست خبری پس از شهرآورد، یک درخواست دوستانه بود. مشروح خبر را در این قسمت مشاهده کنید.
پیروزی تیلور مقابل باروز/تیلور و یزدانی شاید در رم
دیوید تیلور و جردن باروز ۲ آزادکار تیم ملی کشتی آمریکا در مبارزه ای نمایشی به مصاف هم رفتند که تیلور حریف مستقیم یزدانی در این مبارزه به پیروزی رسید. متن کامل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار