رستاخیز با زیرنویس فارسی!

نسیم آنلاین یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۰
دوشنبه گذشته بود که خبر آمد فیلم رستاخیز توسط یک کانال عربی به صورت کامل منتشر شده است. این نسخه یکی از سه نسخه فیلمی بود که با نام القربان و با دوبله عربی و با زمان دو ساعت و ۳۸ دقیقه در معرض دید همگان در اینترنت قرار گرفت؛ موضوعی که درست قبل از عاشورا اتفاق افتاد و تعجب همگان را برانگیخت.

دوشنبه گذشته بود که خبر آمد فیلم رستاخیز توسط یک کانال عربی به صورت کامل منتشر شده است. این نسخه یکی از سه نسخه فیلمی بود که با نام القربان و با دوبله عربی و با زمان دو ساعت و 38 دقیقه در معرض دید همگان در اینترنت قرار گرفت؛ موضوعی که درست قبل از عاشورا اتفاق افتاد و تعجب همگان را برانگیخت چراکه باوجود برخی اکران های خارجی این فیلم و به دلیل حساسیت های ویژه، نسخه ای از فیلم به بیرون درز نکرده بود و حالا این اتفاق، آن هم در ایام محرم و البته انتشار نسخه عربی شاید به قصد تخریب فیلم در اذهان جامعه کشورهای عربی باشد و البته روی دیگر این سنجش می تواند محک زدن آن هم باشد، هرچند این عمل در نهایت به ضرر فیلم تمام خواهد شد و انتشار نسخه قاچاق یعنی مرگ فیلم.
آیا پای یک ایرانی در میان است؟
هر چند نسخه منتشرشده در یوتیوب، لوگوی یک شرکت عربی را دارد اما به نظر می رسد انتشار عمومی این فیلم در یوتیوب توسط فارسی زبانان صورت گرفته باشد. شاهد ماجرا هم پیام هایی است که در ذیل فیلم منتشر شده است. انتشار این فیلم در کانالی به اسم Eilya Zahra Mashadi صورت گرفته است که فیلم های بارگذاری شده درآن تقریباً تولیدات فارسی است که کلیپ های افرادی چون حامد زمانی، علی اکبر قلیچ، حسین فیصل، امیر تتلو، احسان خواجه امیری، علی دیباج، حسین توکلی، عبدالرضا هلالی و... به چشم می خورد که همگی زمینه مذهبی و عاشورایی دارند. این فیلم در لحظه تنظیم این گزارش بیش از 21 هزار بازدید فقط در یوتیوب داشته و احتمالاً در دیگر شبکه های مجازی نیز بازدید بالایی داشته است. پیام هایی هم که در ذیل این فیلم گذاشته شده، اکثرا در موضع حمایتی از این فیلم و البته انتقاد از مسوولان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار