سفر رئیس جمهوری به عراق دستاوردهای مسرت بخشی داشت

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸
قم - ایرنا - آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید با اشاره به اینکه سفر رئیس جمهوری و هیات جمهوری اسلامی به کشور عراق دستاوردهای مسرت بخشی داشت، از این دستاوردها به خصوص بحث رایگان شدن ویزای سفر که موجب خوشحالی مردم و دوستداران اهل بیت(ع) شد تقدیر کرد.

به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی آیت الله صافی گلپایگانی، وی در دیدار وزیر صنعت، معدن و تجارت، افزود: سفر بسیار موفق و لازمی بود که در این شرایط و اوضاع باید انجام می گرفت؛ هم دیدارها و هم توافق هایی که بین دو کشور مهم عراق و ایران انجام شد، بسیار خوشحال کننده و مسرت بخش بود و ان شاء الله بیش از پیش ادامه پیدا کند.
آیت الله صافی گلپایگانی با اشاره به لزوم ارتباط نظام جمهوری اسلامی با جهان و کشورهای منطقه، افزود: سیاست نظام، باید ارتباط با جهان به خصوص کشورهای منطقه با حفظ عزت و مصالح نظام باشد و امثال این سفرها ادامه پیدا کند تا با تدبیر و عقلانیت، بتوانیم به نفع عزت و پیشرفت اسلام و مردم عزیزمان گام برداریم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اظهار تاسف از وضعیت گرانی در کشور، بیان داشت: مردم ایران، متدین، صالح و بسیار شریف می باشند که در این اوضاع و شرایط بد اقتصادی، برای خدا و به خاطر اسلام صبر می کنند، این اخلاق و بردباری مردم، وظیفه مسئولان را بسیار سنگین می کند. تمام هم و غم مسئولان باید ادای وظیفه نسبت به این مردم شریف و بزرگوار باشد تا بتوانند اسباب رنج و زحمت ...

[ مشاهده متن کامل سفر رئیس جمهوری به عراق دستاوردهای مسرت بخشی داشت ایرنا ]