طي حکمي از سوي وزير صنعت، معدن و تجارت، "اصغر مصاحب" به سمت سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران منصوب شد.
سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران منصوب شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران، طي حکمي از سوي وزير صنعت، معدن و تجارت، "اصغر مصاحب" به سمت سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران منصوب شد.
"عليرضا رزم حسيني" در حکم انتصاب "اصغر مصاحب" آورده است: "نظر به شايستگي و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران منصوب میشوید.
انتظار دارم در چارچوب مفاد اساسنامه و شرح وظايف مقرر آن سازمان نسبت به انجام وظايف و امور محوله تلاش نماييد.
توفيق روزافزون تمامي خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را در ظل توجهات حضرت ولي عصر(عج) از خداوند متعال مسألت دارم."
اصغر مصاحب که از سال 1397 تا كنون، عضو هيأت مديره و معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران است، متولد سال ۱۳۵۴ در نايين و دانش آموخته DBA و MBA مدیریت عالی كسب و كار با گرايش استراتژيك، كارشناسي ارشد علوم اجتماعي جامعه شناسي و كارشناسي مهندسي برق الكترونيك است.
عضو هيأت مديره صندوق حمايت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک و پيشرفته، عضو هيأت عامل و معاون مركز آموزش بازرگاني مؤسسه مطالعات و پژوهشهاي بازرگاني، رئيس مركز نوسازي و تحول اداری وزارت صنعت، معدن و تجارت، مشاور عالی معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، مشاور مركز بهرهوري مؤسسه مطالعات و پژوهشهاي بازرگاني، مدير اطلاع رساني، بازاريابي و فنآوري اطلاعات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار