ویدئوی عجیب از گریه های علی انصاریان؛ او همیشه می خندید!

لوگوی مثلث آنلاین مثلث آنلاین . دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۳:۲۸
علی انصاریان ویدئویی از گریه هایش در فضای مجازی منتشر کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
علی انصاریان از فوتبال شروع کرد و بعد از کنار گذاشتن فوتبال وارد دنیای هنر شد و بازیگری و مجری گری را شروع کرد. علی انصاریان از فوتبال شروع کرد و بعد از کنار گذاشتن فوتبال وارد دنیای هنر شد و بازیگری و مجری گری را شروع کرد.علی انصاریان بخاطر انتقاد های تندش در برنامه ها بسیار حاشیه ساز شده است.علی انصاریان متولد ۱۴ تیر ۱۳۵۶ در تهران، بازیکن پیشین و بازیگر فعلی است.
او هر سه حرفه پرطرفداران در ایران را تجربه کرده است، ابتدا بازیکن فوتبال بود سپس خواننده شد و هم اکنون وارد حرفه بازیگری و تهیه کنندگی و حتی کارگردانی شده است و سابقه بازی در پرسپولیس و سپس در استقلال را هم دارد!
ویدئو گریه علی انصاریان
مادر از نگاه علی انصاریان 
مادر شریف ترین و پاک ترین موجود است. به نظر من اگر خدا می خواست قدرت خود را به ما نشان دهد، با آفریدن مادر این کار را انجام داده است. تمام خوبی های خدا در مادر خلاصه شده است.
چرا تاکنون ازدواج نکردید و همسر ایده آل از نگاه شما چه کسی است؟
تنها ملاک من انسان بودن است. پول، ثروت، شهرت و… هیچکدام برایم اهمیتی ندارد. تنها انسان بودن برایم اهمیت دارد؛ اینکه همسر من قرار است در آینده مادر فرزندان من هم باشد، مهم است که چطور آدمی باشد. هنوز به آن انتخاب نرسیده ام.
فکر می کنید اگر ازدواج کنید از مادرتان دور می شوید؟
اصلا چنین چیزی امکان ندارد. شرط من برای ازدواج این است که خانه ای بگیرم که مادرم طبقه بالای همان خانه زندگی کند که همیشه بالای سرم باشد. حضور مادرم در زندگی من همیشگی است. مادرم شرایط سختی را گذرانده است، چهلم پدرم بود که مادر مادرم نیز فوت شدند و واقعا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار