خط کشی ۲۵۰۰ کیلومتر از جاده های استان اردبیل

تین نیوز چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۸
با برنامه ریزی های انجام شده امسال دو هزارو ۵۰۰ کیلومتر از محور های مواصلاتی استان اردبیل تجدید خط کشی خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت:با برنامه ریزی های انجام شده امسال دو هزارو ۵۰۰ کیلومتر از محور های مواصلاتی استان اردبیل تجدید خط کشی خواهد شد.
به گزارش تین نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی رحمتی، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل با بیان این که از این میزان تاکنون ۵۰۰ کیلومتر خط کشی انجام شده گفت: تا پایان سال دو هزار کیلومتر باقی مانده که جز اولویت های اصلی راهداری است تجدید خط کشی خواهد شد.
او تصریح کرد: در محور نمین به آستارا ۱۵۰ کیلومتر خط کشی با رنگ گرم و مابقی با رنگ سرد تجدید خط کشی می شود.
دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل ونقل استان اردبیل هدف از خط کشی راه ها را منظم کردن حرکت وسایل نقلیه، آگاهی دادن به استفاده کنندگان از راه و راهنمایی آن ها بیان کرد و گفت: سال گذشته نیز در دو هزارو ۵۰۰ کیلومتر از محور های مواصلاتی استان خط کشی انجام شد.
رحمتی افزایش ایمنی تردد عبور و مرور را از جمله اولویت های مهم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل دانست و افزود: در جلسه اخیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل ونقل استان اردبیل بر تقویت ایمنی جاده ها، تجدید خط کشی، افزایش گشت های تلفیقی پلیس راه و راهداری، اجرای شیار لرزاننده و سایر اقدامات لازم تاکید شد که امروز شاهد اجرایی شدن آن ها توسط راهداران سخت کوش استان اردبیل هستیم.
او با اشاره به این که راهداری و حمل و نقل جاده ای به معنای حقیقی کلمه شبانه روز به مردم عزیز با افتخار خدمت می کند اظهار امیدواری کرد: فرمانداران شهرستان ها با تخصیص به موقع اعتبارات راهداری این اداره کل را در ارائه خدمت هرچه بهتر و بیشتر به مردم و مسافران بیش از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار