این روز ها هرگاه صحبت از لاغر شدن و روش های آن به میان می آید، نام مهران غفوریان بازیگر و طنزپرداز سینما و تلویزیون دیده می شود. غفوریان به طرز عجیب و باورنکردنی وزن کم کرده است و سوال ها پیرامون روش لاغری این بازیگر محبوب بسیار زیاد است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از برترین ها، این روز ها هرگاه صحبت از لاغر شدن و روش های آن به میان می آید، نام مهران غفوریان بازیگر و طنزپرداز سینما و تلویزیون دیده می شود. غفوریان به طرز عجیب و باورنکردنی وزن کم کرده است و سوال ها پیرامون روش لاغری این بازیگر محبوب بسیار زیاد است. البته بیشتر این سوال ها پاسخ مشخصی ندارد، ولی می توان به لاغری غفوریان به عنوان یک انگیزه بزرگ برای همه کسانی نام برد که به اضافه وزن مبتلا هستند.
مهران غفوریان
در مورد روش لاغری مهران غفوریان گمانه زنی ها فراوان است، اما باتوجه به کاهش وزن قابل توجه او در مدت زمان اندک، یکی از پزشکان متخصص در این زمینه به برترین ها گفت که به احتمال زیاد آقای غفوریان از روش های جراحی موجود برای کاهش وزن اضافه کرده است. روش هایی که در ادامه مطلب با آن ها آشنا خواهید شد.
در مورد لاغری هیچ رازی وجود ندارد! اما باور های اشتباه زیادی در مورد نحوه ی وزن کم کردن و حفظ آن وجود دارد. جریان مداوم اطلاعات ضد و نقیض و توصیه های نادرست باعث شده افراد تصور کنند هنوز راهی موثر و درست برای وزن کم کردن پیدا نشده است، اما این طور نیست. علم در مورد کاهش وزن، افزایش وزن و حفظ وزن ایده آل توضیحات و شواهد ثابت شده ی خود را ارائه داده است و طی ۱۰۰ سال اخیر، این یافته ها هیچ تغییر چشمگیری نکرده اند.
همه ی رژیم های لاغری و کاهش وزن یک هدف مشترک دارند: اگر شما کالری بیشتر از آنجه می خورید بسوزانید، شروع به سوزاندن چربی های ذخیره شده تان خواهید کرد و نتیجه ی آن، کاهش وزن خواهد بود.
وقتی به دنبال توصیه ها و نکات لاغری می گردید باید مراقب آنچه که باور می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار