ورزشگاه آزادی همزمان با دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتور، آماده برگزاری مسابقات نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال شد.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، ورزشگاه آزادی با آمادگی کامل و پس از پشت سرگذاشتن روزهای برفی، آماده برگزاری بازی بزرگ هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بین تیم های پرسپولیس و تراکتور تبریز شد.
پس از شرایط جوی هفته گذشته و بارش برف و باران که موجب سفیدپوش شدن شهر تهران شده بود، همزمان کارگران خدمات و فضای سبز مجموعه ورزشی آزادی با آمادگی کامل و تجهیزات لازم از 72 ساعت قبل از برگزاری دیدار در ورزشگاه آزادی مستقر شدند تا استادیوم فوتبال را برای آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر و همچنین پذیرایی از تیم های آسیایی در مسابقات پیش روی لیگ قهرمانان آسیا آماده کنند و امروز (شنبه) ورزشگاه آزادی به طور کامل آماده برگزاری رقابت های فوتبال است.
استادیوم آزادی با احتساب دیدارهای داخلی و بین المللی تیم های ملی، پرسپولیس و استقلال، در هر فصل فوتبالی برگزار کننده میانگین بین 40 تا 50 مسابقه است.
دیدار دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی عصر روز فردا از ساعت 15: 15 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود که بلیت فروشی این بازی تا دقیقه 60 ادامه دارد.
گل محمدی: پرسپولیس تیمی معمولی نیست و نمی توانیم نسبت به مشکلاتش بی تفاوت باشیم/ بازیکنانم بابت بدقولی ها شاکی و ناراحت هستند

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار