استاندار چهارمحال و بختیای اجرای مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی را الزامی دانست و گفت: مدیران کل دستگاه های اجرایی این استان برای تسریع در روند اجرایی طرح های اقتصاد مقاومتی استان کمک و تلاش کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ اقبال عباسی شامگاه چهارشنبه در ستاد اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: اطلاع رسانی از میزان پیشرفت طرح های اقتصاد مقاومتی استان به خصوص در بخش های راه و شهرسازی، آب، جهادکشاورزی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، صنعت معدن و تجارت و همچنین تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضرورت دارد.
وی افزود: در این راستا از ظرفیت بالای رسانه های گروهی چهارمحال و بختیاری در حوزه های مختلف بهره مندی لازم صورت گیرد.
عباسی تصریح کرد: هم اینک علاوه بر فعالیت های مطلوب صورت گرفته در بخش های مختلف توسعه ای چهارمحال و بختیاری، اما مدیران مربوطه در اطلاع رسانی ضعیف عمل کرده اند.
وی یادآور شد: برای اجرای طرح های مختلف چهارمحال و بختیاری به خصوص راه آهن مبارکهسفیددشت – شهرکرد، تامین مسکن ملی و محرومان، جاده سازی و رونق اقتصادی مسئولان وزارت راه و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه کشور همکاری بسیار مطلوبی داشته اند.
استاندار گفت: پس از سفر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به شهرکرد بعنوان نماینده دولت در ستاد اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری حمایت های ویژه ای از طرح راه آهن مبارکه – سفیددشت – شهرکرد انجام و دستوراتی برای تسریع در روند اجرایی آن از سوی محمدباقر نوبخت صادر شد.
وی اضافه کرد:این طرح در بخش زیرسازی در ۳ قطعه عملیات اجرایی دارد که قطعه نخست آن با شرایط مطلوب و ماشین آلات و امکانات کامل در حال احداث است.
عباسی تصریح کرد :مناقصه قطعه ۳ این طرح انجام و پیمانکار مشخص و در محل مستقر شده است و براساس پیش بینی ها و توافق های صورت گرفته در سطح ملی و استانی قرار شده این طرح تا در بهار ۱۴۰۰ ...

سرخط اخبار