حکم تبعید و شلاق نماینده مجلس که در رابطه نامشروع مجرم شناخته شده بود، از سوی دیوان عالی کشور نقض شد.
به گزارش «تابناک» به نقل از روزنامه شرق، پرونده علیه این نماینده مجلس از سوی زنی به نام زهرا تشکیل شد. او در شکایتی که مطرح کرد مدعی شد این نماینده به او تعرض کرده و وی را مورد آزار قرار داده است. این زن جوان همچنین فایل های صوتی ای نیز منتشر کرد تا ثابت کند نماینده مجلس با او رابطه داشته است.
شکایت این زن به شعبه 5 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و زمانی که دادگاه او را برای بیان توضیحات بیشتر احضار کرد، خبر مرگ این زن در تبریز اعلام شد. بررسی های اولیه نشان داد این زن خودکشی کرده است.
خانواده این دختر جوان به مأموران گفتند: همگی در خانه بودیم، غذا خوردیم و زهرا برای استراحت به اتاقش رفت و دیگر برنگشت. بعد از چندساعت که به سراغش رفتیم متوجه شدیم فوت کرده است.
وقتی پرونده به دادسرای جنایی تبریز ارسال شد، تحقیقات بیشتری دراین باره انجام گرفت و آزمایشات سم شناسی نشان داد زن جوان به دلیل مصرف قرص برنج جانش را از دست داده است.
بااین حال تحقیقات شعبه ۵ درخصوص ادعای این دختر درباره نماینده مجلس ادامه پیدا کرد. این نماینده مجلس ادعای زن جوان را رد کرد و گفت: من به او تعرض نکردم. او به دفتر کار من آمد و گفت زنی مطلقه است و دنبال کار می گردد. من هم قول دادم برایش کار پیدا کنم. چندین بار به دفترم آمد و هربار از من پول یا کار می خواست، من هم به او گفتم باید صبر کند.
وقتی که دید فشارهایی که می آورد فایده ای ندارد، ادعایی واهی علیه من مطرح کرد. او با تحریک دیگران این کار را کرد و بعد هم من را تهدید کرد و گفت علیه من شکایت می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار