معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران گفت: بعد از اتمام ساعات معاملات بازار از ساعت ۱۲:۴۵ تا ۱۴ تمام نماد ها در بازار معامله می شود و دارندگان سهام عدالت می توانند از طریق فروش آنلاین یا کارگزاری ها اقدام به فروش کنند.
به گزارش ایلنا، محمود گودرزی (معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران) اعلام کرد: برای تعیین میانگین قیمت شرکت های موجود در سهام عدالت، معاملات این سهام بعد از ساعت معاملاتی بازار است.
وی گفت: امکان معامله ۳۰ درصد از ارزش سبد سهام عدالت در بورس فراهم شد.
وی ادامه داد: در گذشته سهام عدالت قابل فروش نبود، اما طی اطلاعیه ای بورس اوراق بهادار تهران، نحوه معامله و کلیه مسیر های معاملاتی این سهام اعلام شد.
وی با اشاره به اینکه در نظر داریم بیشترین عایدی نصیب سهامداران شود، افزود: قیمت سهام براساس میانگین قیمت روزانه تعیین می شود و از امروز بعد از اتمام ساعات معاملات بازار از ساعت ۱۲:۴۵ تا ۱۴ تمام نماد ها در بازار معامله می شود و دارندگان سهام عدالت می توانند از طریق فروش آنلاین یا کارگزاری ها اقدام به فروش کنند.
معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران گفت: فروش سهام عدالت به دو روش فروش یکجا به وسیله بانک ها و فروش از طریق کارگزاری ها صورت می گیرد و از این طریق می توانند سفارش خود را ثبت کنند.
وی بیان کرد: تا روز ۲۱ خرداد معاملات سهام عدالت بعد از ساعت معاملات بازار است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری