بارش های نگران کننده در راه خوزستان و لرستان

دریافت خبر : شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۷
بارش های نگران کننده در راه خوزستان و لرستان
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن تشریح روند فعالیت سامانه بارشی از فردا تا روز دوشنبه (23 تا 26 فروردین)، از شدت گرفتن بارش باران در جنوب لرستان و شمال خوزستان در روز آینده خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن تشریح روند فعالیت سامانه بارشی از فردا تا روز دوشنبه (23 تا 26 فروردین)، از شدت گرفتن بارش باران در جنوب لرستان و شمال خوزستان در روز آینده خبر داد.
احد وظیفه اعلام کرد: امروز پنجشنبه (۲۲ فروردین)، برای دامنه های زاگرس در غرب و شمال غرب کشور بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود، همچنین امروز برای مناطقی از جنوب شرق و شرق بارش پراکنده دور از انتظار نخواهد بود.
وی با بیان اینکه فردا (جمعه ۲۳ فروردین)، با ورود سامانه بارشی از غرب علاوه بر مناطق فوق در دامنه های جنوبی البرز مرکزی و استان های واقع در سواحل دریای خزر، رگبار باران، گاهی رعد و برق پیش بینی می شود، اظهار کرد: بارش فردا در جنوب کردستان، شمال کرمانشاه، جنوب لرستان، شرق ایلام، شمال غرب خوزستان و مناطقی از اصفهان از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه در روز شنبه ۲۴ فروردین در شرق، شمال شرق و دامنه های جنوبی البرز در استان های تهران و سمنان بارش پیش بینی می شود، گفت: با تقویت ...

[ مشاهده متن کامل بارش های نگران کننده در راه خوزستان و لرستان برترینها ]

آخرین اخبار اجتماعی