در حالی که باشگاه استقلال با محمد نادری قرارداد یک ساله امضا کرده است اما این بازیکن از باشگاه کورتریک بلژیک رضایت نامه ای دریافت نکرده است.

به گزارش ایسنا، هفته گذشته، محمد نادری بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس با عقد قراردادی یک ساله به استقلال پیوست و شاگرد محمود فکری در این تیم شد.
یکی از مسائل مهم این انتقال، انجام مذاکرات لازم برای انتقال این بازیکن بود چون محمد نادری بازیکن تیم کورتریک بلژیک است و با قرارداد قرضی به پرسپولیس آمده بود.
باشگاه استقلال در این رابطه توضیح داده است: مسئولان باشگاه استقلال وقتی دیدند باشگاه پرسپولیس نتوانست رضایت نامه نادری را از باشگاه کورتریک بلژیک بگیرد و با این باشگاه به توافق نرسید وارد عمل شدند و توانستند رضایت نامه انتقال نادری را به استقلال بگیرند. مدافع چپ ۲۴ ساله سابق پرسپولیس که از کورتریک بلژیک به طور قرضی دو فصل در جمع سرخ پوشان بازی می کرد با مذاکراتی که با مسئولان آبی پوشان پایتخت داشت در نهایت پیشنهاد باشگاه استقلال را پذیرفت و با امضای قراردادی یکساله به استقلال پیوست.
اما طبق آخرین اطلاعات موجود، خبری از رضایت نامه باشگاه بلژیکی مبنی بر انتقال قرضی این بازیکن به استقلال نیست و طبق پیگیری های خبرنگار ایسنا، باشگاه کورتریک بلژیک می تواند با این اتفاق از باشگاه استقلال و محمد نادری شکایت کند.
نادر بیات، یکی از نزدیکان باشگاه کورتریک بلژیک، در گفت وگو با ایسنا، در این رابطه توضیح داد: زمانی که قرارداد قرضی نادری با پرسپولیس به پایان رسید، باید به کورتریک بلژیک بازمی گشت و آنجا خود را معرفی می کرد تا در این رابطه تصمیم گرفته می شد. ایشان یک مدیربرنامه ای به نام امیرهوشنگ سعادتی داشتند و عملا ایشان وظیفه داشتند که برنامه های او را تنظیم کند. الان با این وضعیت باشگاه کورتریک بلژیک می تواند به راحتی شکایت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار