برگزاری لیگ برتر فوتبال ایران به دلیل آمار بالای شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است اما با این وجود تیم های فوتبال هنوز بازی های دوستانه برگزار می کنند.

به گزارش ایسنا، لیگ برتر فوتبال ایران قرار بود از دهم آبان آغاز شود و سازمان لیگ نیز برنامه دقیق هفته اول و دوم را اعلام کرد اما فدراسیون پزشکی - ورزشی به تعویق افتادن یک هفته ای این رقابت ها را اعلام کرد تا از هر گونه خطر احتمالی برای عوامل برگزاری مسابقات و فوتبالیست ها جلوگیری کند.
بیستمین دوره لیگ برتر با تعویق شش روزه و از شانزدهم آبان زیر سایه سنگین ویروس کرونا آغاز می شود.
با وجود تعویق لیگ برتر به دلیل آمار بالای شیوع کرونا و پیشگیری از هر گونه اتفاق ناخوشایند در این مورد اما این روزها شاهد رفت و آمدهای زیادی در تمرینات تیم های فوتبال و برگزاری بازی های متعدد دوستانه بین تیم های مختلف لیگ برتری و لیگ های دسته پایین تر هستیم.
برگزاری اردوهای مختلف نیز هم چنان در دستور کار باشگاه هاست و معلوم نیست با وجود اعلام فدراسیون پزشکی و ورزشی و ستاد مقابله با کرونا در ورزش چگونه هم چنان روال عادی باشگاه ها طی می شود. لیگ بیستم به تعویق افتاده است تا از شیوع ویروس کرونا جلوگیری شود اما هم چنان بازی های تدارکاتی زیادی برگزار می شود و مشخص نیست که آیا در این دیدارهای دوستانه پروتکل های بهداشتی رعایت می شود یا خیر؟
اهمیت ندادن به پروتکل های بهداشتی در برخی بازی های دوستانه و ابتلای احتمالی بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ها به کرونا می تواند زنگ خطر را برای لغو لیگ برتر به صدا در آورد.
باید این سوال از ستاد مقابله با کرونا و فدراسیون پزشکی ورزشی پرسیده شود که چگونه لیگ به تعویق افتاده است اما نظارتی بر برگزاری بازی های دوستانه انجام نمی شود؟
منصور قنبرزاده، عضو هیات رئیسه سازمان لیگ درباره تعویق لیگ برتر در گفت وگو با ایسنا می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار