چریک های کت و شلواری آمریکا-7/ مارشال بیلینگزلی مجری تحریم ها علیه ایران در قامت رئیس FATF

فصل تجارت سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۱

فصل تجارت - مارشال بیلینگزلی که برای یک دوره یک ساله ریاست FATF را بر عهده داشت صراحتا از نقش FATF در موثر شدن نظام تحریم های آمریکا علیه ایران سخن می گوید.
ایالات متحده آمریکا سالهاست جنگ تمام عیار اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران به راه انداخته است و در این کارزار فشار حداکثری هسته مرکزی اقدامات آمریکا ، وزارت خزانه داری می باشد که در حکم اتاق جنگ آمریکا عمل می نماید. اتاق جنگی متشکل از کارشناسانی که وظیفه سلاح سازی از ابزار مالی اعم از استفاده از سلطه دلار بر جهان ، تحریم ها و امثالهم علیه مخالفان خود در سراسر جهان را دارند.
خبرگزاری رویترز طی گزارشی وزارت خزانه داری آمریکا را اینگونه توصیف می کند : «اتاق جنگ مدرن آمریکا چیزی شبیه به این است: ساعت های روی دیوار، زمان را در کابل، تهران و بوگوتا (پایتخت کلمبیا) نشان می دهد. افراد پشت میز، بیشترشان جوان هستند. صحبت بر سر اهداف مورد نظر است و در نیمه های شب ، تماس هایی با اروپا انجام می گیرد. اما این اتاق جنگ جدید، نه در وزارت دفاع آمریکا، بلکه در وزارت خزانه داری این کشور است. سلاح های مورد استفاده نیز نه پهپاد و موشک کروز، بلکه تحریم های اقتصادی است که با هدفی مشابه و به منظور ضربه زدن به منافع اقتصادی دشمنان آمریکا مورد استفاده قرار می گیرند.»
خوان زاراته معاون سابق اداره تروریسم و اطلاعات مالی وزارت خزانه داری آمریکا در کتاب خود تحت عنوان «جنگ خزانه داری» کارشناسان وزارت خانه داری را چریک های کت و شلواری می خواند و می نویسد: «زرادخانه آمریکا شامل هواپیماهای بدون سرنشین، موشک های تام هاوک و چریک هایی با کت و شلوار خاکستری است. وظیفه این چریک ها تبدیل ابزار مالی و ...

سرخط اخبار