رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در اجرای بازسازی و نوسازی واحدهای صنعتی و تولیدی تاکنون ۲۶ مورد جمعا افزون بر ۹ میلیارد تومان از طریق بانک های عامل استان بوشهر تسهیلات پرداخت شده است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر ، سید حسین حسینی ظهر امروز در نشست بررسی تسهیل و رفع موانع تولید واحدهای صنعتی استان بوشهر با بیان اینکه سامانه بهین یاب نقش مهمی در ارائه خدمات تسهیلات اعتباری به فعالان تولیدی صنعتی داشته اظهار داشت: در راستای فعال شدن بنگاه های تولیدی وتوسعه محصولات داخلی از زمان فعال شدن بخش تسهیلات درسامانه الکترونیکی بهین یاب امسال تاکنون 52 موردمتقاضی موفق به ثبت نام شده که 39 مورد آن در کمیته ها و کارگروه استانی بررسی شده است.
وی افزود: تاکنون 12 مورد از ثبت نام شدگان در سامانه بهین یاب استان بوشهر جمعا به مبلغ 37 میلیارد تومان از سوی بانک های عامل پرداخت شده و مابقی در دست بررسی و اقدام است.
حسینی با اشاره به چگونگی تسهیلات تبصره 18 برنامه تولید و اشتغال تشریح کرد: این نوع تسهیلات در سه بخش تکمیل و راه اندازی طرح های نیمه تمام صنعتی و معدنی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد، تامین تسهیلات مورد نیاز برای توسعه و بازسازی و نوسازی و تامین تسهیلات سرمایه در گردش متقاضیان از طریق بانکهای عامل پرداخت می شود.
وی عنوان کرد : از ابتدای امسال تاکنون متقاضیان تسهیلات تبصره 18 تعداد 23 مورد ثبت نام کرده اند که تمامی درخواست ها در کمیته و کارگروه های فنی مورد بررسی قرار گرفته که فعلا یک مورد به مبلغ 600 میلیون تومان توسط بانک عامل پرداخت شده است.
بیش از 129 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان بوشهر پرداخت شد
بخش تسهیلات سامانه بهین یاب در استان بوشهر فعال شد
طرح های صنعتی نیمه تمام استان بوشهر با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد تکمیل می شود
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ...

سرخط اخبار