همراه با تصاویر منتشرشده از وان پلاس 8 پرو اطلاعاتی ازجمله مشخصات سخت افزاری سری وان پلاس 8 منتشر شده است.

مدتی است که شرکت وان پلاس در سکوت خبری روی جدیدترین محصولات خود کار می کند. شیوع بیماری کرونا نیز سرتیتر بسیاری از اخبار شده است تا کمتر کسی به اتفاقات دنیای فناوری اهمیت دهد.
با این حال، شرکت وان پلاس با جدیت روی سری جدید گوشی وان پلاس ۸ کار می کند. اخیرا تصاویری از گوشی وان پلاس ۸ پرو منتشر شده است که وجود حفره ای در بالای نمایشگر برای قرار گرفتن دوربین سلفی را تأیید می کند.
با این حساب دیگر خبری از دوربین کشویی نیست و وان پلاس ۸ پرو از بدنه ای یک پارچه استفاده خواهد کرد. در تصاویر می توان نمای کلی از محصول جدید شرکت وان پلاس را مشاهده کرد. در تصویر اول، نمایشگر وان پلاس ۸ پرو به چشم می خورد که گفته شده از پنل امولد و نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی استفاده خواهد کرد.
در صورتی که از هواداران محصولات وان پلاس باشید، حتما می دانید که وان پلاس ۷ و وان پلاس ۷ تی با نمایشگری مجهز به نرخ نوسازی ۹۰ هرتزی عرضه شدند.
تصویر دیگر منتشرشده از وان پلاس ۸ پرو نمایی از دوربین اصلی با ماژول چهارگانه را به ما نشان می دهد. پنل پشتی وان پلاس ۸ پرو جایگاهی را نیز به حسگر سه بعدی زمان پرواز یا ToF اختصاص داده است که دقیقا کنار ماژول عمودی دوربین اصلی کار گذاشته شده است.
در دوربین اصلی از حسگر ۶۴ مگاپیکسلی IMX686 سونی استفاده شده است که اندازه هر پیکسل در آن به ۰/۸ میکرومتر می رسد. از مشخصات دیگر پرچم دار نسل بعدی وان پلاس می توان به باتری با ظرفیت ۴،۵۰۰ میلی آمپرساعت اشاره کرد که امکان شارژ آن با شارژر سریع ۵۰ واتی وجود دارد. در وان پلاس ۷ تی پرو از باتری با ظرفیت ۴،۰۸۵ و شارژر ۳۰ واتی استفاده شده بود.
این موضوع نشان می دهد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار