در روزهایی که سرمربی ایتالیایی بنا به دلایل انضباطی روی نام دشتی قلم قرمز کشیده شنیده می شود که این بازیکن مشکلات مالی را هم بر استقلال رقم زده است.

حمیدرضا عرب/
 در روزهایی که سرمربی ایتالیایی بنا به دلایل انضباطی روی نام دشتی قلم قرمز کشیده شنیده می شود که این بازیکن مشکلات مالی را هم بر استقلال رقم زده است.
ماجرا از این قرار است روزی که علی دشتی با مسئولان استقلال پای میز مذاکره نشست اعلام کرد که هیچ قراردادی با سایپا ندارد. برگه تسویه حسابی که در دستش بود نیز دلالت بر صحت این ادعا داشت اما یک ماه پس از عقد قرارداد سایپا نامه ای به کمیته تعیین وضعیت ارسال کردند واز آن ها خواستار غرامت از باشگاه استقلال شد!
ماجرا چه بود؟ مگر دشتی برگه تسویه حساب نداشت؟ یکی از مسئولان این کمیته که نمی خواست نامی از او برده شود اعلام کرد که دشتی در مراجعه به کمیته تعیین وضعیت اعلام کرده که بازیکن آزاد است و هیچ قراردادی با سایپا ندارد. شواهد نیز همین را نشان می داد اما مسئولان سایپا امضایی از دشتی به کمیته تعیین وضعیت ارائه دادند که درآن تعهد داده بود بدون پرداخت حق رضایت نامه حق جدایی ندارد. در واقع این بند در اسنادی که دشتی به کمیته تعیین وضعیت ارائه داده بود وجود نداشت و استقلالی ها هم با استناد به درستی قراردادی که با این بازیکن منعقد کردند، قرارداد را پس از مدتی در هیئت فوتبال ثبت هم کردند و دشتی حتی در یکی از بازی های استقلال به میدان هم رفت. سایپایی ها که نه دشتی را می خواستند نه حاضر بودند بدون دریافت وجهی به کمیته تعیین وضعیت رضایت نامه بدهند در مذاکرات اولیه خود با استقلال صراحتاً اعلام کردند که دشتی کل مبلغ دریافتی اش از استقلال را باید به سایپا بدهد. ظاهراً این بازیکن با باشگاه استقلال ۸۰۰ میلیون قرارداد منعقد کرده بود. اما خواهش و تمناهای مسئولان استقلال درنهایت موجب شد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار