نردم خراسان شمالی در تطاهراتی پرشور یاد و خاطره شهدای سقوط هواپیما را گرامی داشته و از اقدامات بازدارنده سپاه پاسداران تقدیر کردند.

- اخبار استانها -
گزارش  خبرگزاری تسنیم  از بجنورد٬ راهپیمایی پرشور مردم استان خراسان شمالی در پاسداشت سردار سرافراز سپاه اسلام٬ سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گرامیداشت شهدای هواپیمای اوکراینی و دفاع از اقدامات سپاه پاسداران ظهر امروز و بعد از آیین نماز جمعه برگزار شد.
برپایی راهپیمایی مردم دیار علویان در حمایت از سپاه مقتدر و نظام اسلامی
فرمانده سپاه استان گیلان با مادر شهیدان «نعمتی» در رشت دیدار کرد
در این راهپیمایی هزاران نفر از مردم بجنورد پس از اقامه آیین عبادی سیاسی نماز جمعه با حضور در بلوار مصلی بجنورد٬ عمق کینه و عصبانیت خود را استکبار جهانی و ایادس داخلی به تصویر کشیده و خواهان روشن شدن همه زوایای حادثه هواپیمای اوکراینی شدند.
 راهپیمایان بجنوردی که از همه اقشار و گروه ها در آن حضور داشتند٬ با شعارهای «مرگ بر آمریکا»٬ «مرگ بر اسرائیل» و «شهیدان شهیدان راهتان ادامه دارد» بر تبعیت و همراهی خود با آرمان های نظام مقدس اسلامی تاکید کرده و با شعار برادر سپاهی، حمایتت می کنیم، از اقدامات بازدارنده سپاه، تشکر کردند.
اقشار مختلف مردم استان خراسان شمالی که تصاویری از شهید سرافراز سپاه اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی را در دست داشتند در طول مسیر راهپیمایی با چشمانی اشکبار با خانواده معظم شهدای هواپیمای اوکراینی ابراز همدردی کرده و از مسئولان نظام و نیروهای مسلح خواستند همه ابعاد این حادثه را نمایان سازند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار