محمد نوازی مربی تیم فوتبال شهر خودرو مدعی شد تیمش در مصاف با شباب الاهلی هیچ موقعیت و شانسی به تیم اماراتی نداده است.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، محمد نوازی مربی تیم فوتبال شهر خودرو در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل شباب الاهلی امارات اظهار داشت: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. تمام داشته های ما همین بازیکنان جوان بودند. از نقل وانتقالات نتوانستیم استفاده کنیم و بازیکنان جدیدمان را در اختیار داشته باشیم.
وی افزود: این مشکلی بزرگی برای ما بود. با تمام وجود فکر می کنم، نمی توانستیم به مسابقات نیاییم و مشکلات دیگری داشتیم. دوست داشتیم اینجا حضور داشته باشیم. ما، کادر جوانی که به تیم اضافه شده ایم، می خواستیم بیشتر بازیکنان مان را بشناسیم. فوتبالی زیبا و استثنایی بازی کردیم و به شناخت از بازیکنان مان رسیدیم. فوتبال مان را به آسیا نشان دادیم و این یک الگوی خوب برای ما بود.
مربی تیم فوتبال شهر خودرو درباره نمایش تیمش مقابل شباب الاهلی گفت: ما فوتبالی رو به جلو بازی و اکثر تاکتیک ها را ارائه کردیم. ما هیچ شانسی به شباب الاهلی ندادیم و موقعیتی نداشتند. در اثر یک اشتباه در خط دفاعی توپ به آنها رسید و روی تاکتیک یا ارسال از کناره ها گل نخوردیم. شانس امروز با شباب الاهلی بود و فکر می کنم تیم ما نسبت به بازی قبلی بهتر بود. بازهم از تک تک بچه ها تشکر می کنم.
لیگ قهرمانان آسیا| ضعف شهر خودرو در چهارچوب شناسی به روایت آمار
لیگ قهرمانان آسیا| حذف شهر خودرو با 4 شکست پیاپی در اولین تجربه آسیایی/ ترفند رحمتی جواب نداد
نوازی درباره اینکه در دو بازی آینده آیا تیمش هجومی بازی خواهد کرد یا نه، اظهار داشت: هر تیمی بخواهد فوتبال بازی کند، چه صعود کند یا نکند، این اجازه را به بازیکنان مان می دهیم راحت فوتبال بازی کنند. به این دلیل که ما ...

سرخط اخبار