مذاکره با آمریکا جزو حرف های شیطانی است

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۶
به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام غلامحسن محسنی اژه ای صبح پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل سابق دادگستری استان در ساری با گرامیداشت ماه مبارک رمضان معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه خناس ها در تلاش هستند تا تصمیم گیران را به تصمیم غلط بکشانند افزود: مگر نبود که دو سال ما را معطل برجام و وابسته به خارج کردند تا از این طریق مشکلات را حل کنند درحالی که رهبر انقلاب، عنوان کرده بودند که نباید به شیطان اعتماد کرد زیرا شیطان دوست ما نیست و امتحان پس داده است. حجت الاسلام محسنی اژه ای با اشاره به اینکه حضرت امام راحل از آمریکا به عنوان شیطان بزرگ یاد کرده است گفت: بیش از دو سال ما را معطل کرده و مسائل کشور را گره زده اند اما مذاکره با آمریکا جزو حرف های شیطانی و غلط است و امروز رهبر معظم انقلاب و ولی و حجت ما فریاد می زند که نباید به شیطان اعتماد کرد. وی با اظهار اینکه سر چه چیزی باید با آمریکا مذاکره کرد گفت: آمریکا جز به نابودی ما و اسلام علوی و ناب راضی نیست. وی با گرامیداشت فرارسیدن ماه مباره رمضان اظهار داشت: در اول ماه رمضان از خداوند خواستیم که صفات بد ...

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام غلامحسن محسنی اژه ای صبح پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل سابق دادگستری استان در ساری با گرامیداشت ماه مبارک رمضان معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه خناس ها در تلاش هستند تا تصمیم گیران را به تصمیم غلط بکشانند افزود: مگر نبود که دو سال ما را معطل برجام و وابسته به خارج کردند تا از این طریق مشکلات را حل کنند درحالی که رهبر انقلاب، عنوان کرده بودند که نباید به شیطان اعتماد کرد زیرا شیطان دوست ما نیست و امتحان پس داده است.
حجت الاسلام محسنی اژه ای با اشاره به اینکه حضرت امام راحل از آمریکا به عنوان شیطان بزرگ یاد کرده است گفت: بیش از دو سال ما را معطل کرده و مسائل کشور را گره زده اند اما مذاکره با آمریکا جزو حرف های شیطانی و غلط است و امروز رهبر معظم انقلاب و ولی و حجت ما فریاد می زند که نباید به شیطان اعتماد کرد.
وی با اظهار اینکه سر چه چیزی باید با آمریکا مذاکره کرد گفت: آمریکا جز به نابودی ما و اسلام علوی و ناب راضی نیست.
معاون اول قوه قضائیه با اظهار اینکه راضی نیستیم هیچ کشور اسلامی از بین رود به وضعیت مصر، لیبی، سوریه، عراق و یمن اشاره و اضافه کرد: ما نمی توانیم با کسی که مخالف اسلام و مسلمین است به مذاکره بنشینیم و چیزی به نفع اسلام و مسلمین از آن استخراج کنیم.
وی با گرامیداشت فرارسیدن ماه مباره رمضان اظهار داشت: در اول ماه رمضان از خداوند خواستیم که صفات بد مانند حسد، کینه، جهل و غیره را به نیکی ها مبدل کند و باید از ماه شریف و پرخیر وبرکت و ضیافت الهی بهره گرفت.
وی تصریح کرد: اگر ماه رمضان بگذرد و تحولی در ما ایجاد نشود، دچار خسران بزرگی خواهیم شد و باید ...