قیمت بسته اپراتورها افزایش می‌یابد؟

لوگوی صبحانه آنلاین صبحانه آنلاین . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۱۴:۱۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از افزایش چشمگیر قیمت بسته های اپراتورها درصورت تصویب مصوبه کمیسیون تلفیق، مبنی بر افزایش ۳۰۰۰ میلیارد تومانی مالیات اپراتورها و اختصاص آن به برخی دستگاه ها از جمله صداوسیما خبر داد.

به گزارش صبحانه ،  محمدجواد آذری جهرمی در توییتر نوشت: امیدوارم امروز نمایندگان محترم مجلس با مصوبه کمیسیون تلفیق، مبنی بر افزایش ۳۰۰۰ میلیارد تومانی مالیات اپراتورها و اختصاص آن به برخی دستگاه ها از جمله صداوسیما برای امورات نظارتی، مخالفت کنند. تصویب این بند در تبصره ۶ بودجه باعث افزایش چشمگیر قیمت بسته های اپراتورها خواهد شد.
جهرمی تصویری از این مصوبه منتشر کرد که در آن عنوان شده است: حق الامتیاز و حق السهم دولت از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات مخابراتی به میزان ۱۰ درصد افزایش یافته و به حساب درآمد عمومی ردیف ۱۳۰۴۰۴ نزد خزانه داری کل واریز می شود. منابع حاصل به میزان ۳۰ هزار میلیارد ریال با هدف حمایت از تولید محتوا و فعالیت های فرهنگی و نظارت در فضای مجازی هزینه می شود. مسوولیت صدور مجوز و تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر و نظارت بر آن؟ منحصرا به عهده سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا) سازمان صداوسیما است./ایسنا

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار