ابراهیمی گفت: اعزام مددجویان تحت حمایت به سفرهای زیارتی زمینه تقویت ارزش ها و باورهای دینی را بین خانواده های مددجویان فراهم می کند و موجب ارتقاء سطح فرهنگی و مذهبی آن ها می شود.

«محمود ابراهیمی» در گفت و گو با خبرنگار شبستان در همدان گفت: طی شش ماهه اول سال 1398 تعداد 56 نفر از مددجویان کبودراهنگ با هزینه ای بیش از 125 میلیون ریال در قالب طرح "شوق زیارت" همزمان با ایام دهه کرامت و دهه امامت و ولایت به اردوهای زیارتی و آموزشی اعزام شده اند.
مدیر کمیته امداد شهرستان کبودراهنگ با بیان اینکه این مددجویان ساکن مناطق محروم و حاشیه نشین شهرستان هستند که از خدمات فرهنگی این نهاد کم بهره بوده اند، افزود: این تعداد از مددجویان در قالب طرح شوق زیارت به مشهد الرضا(ع) اعزام شده اند.
وی اظهار داشت: اعزام مددجویان تحت حمایت به سفرهای زیارتی زمینه تقویت ارزش ها و باورهای دینی را بین خانواده های مددجویان فراهم می کند و موجب ارتقاء سطح فرهنگی و مذهبی آن ها می شود .
گفتنی است، در سال جاری نیز اعزام تعداد ۲۷۰۰ نفر هدف گذاری شده است که با مساعدت خیران، حامیان و نیکوکاران گرامی تا پایان سال تحقق خواهد یافت.
جهت تشرف تعداد مذکور مبلغ ۵۴۰ میلیون تومان موردنیاز است که عموماً از محل کمک های مردمی، خیران و نیکوکاران تأمین خواهد شد.
پایان پیام/ 89

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار