فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان از اجرای 513 برنامه و بیش از چهارهزار فعالیت به مناسبت هفته بسیج خبر داد و گفت: بیشتر این برنامه ها و فعالیت ها در فضای مجازی اجرایی شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ سردار حمید دامغانی روز چهارشنبه در آیین تجلیل از فرمانده پایگاههای بسیج ادارات استان سمنان افزود: به رزمایش مواسات در هفته بسیج به صورت ویژه پرداخته شد و تاکنون حدود 200 هزار بسته معیشتی و بیش از 400 تبلت در این ایام توزیع شده است.
وی از افتتاح پروژه های محرومیت زدایی امروز به صورت ویدئو کنفرانس با حضور فرمانده کل سپاه خبر داد و با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت روز بسیج مستضعفین تصریح کرد: در این پیام رهبری اشاره داشته اند که بسیج نمایشگاه صفا، اخلاص، بصیرت و مجاهدت است.
دامغانی افزود: در بخش دیگری از این پیام اشاره شده که بسیج ثروت بزرگ و ذخیره خداداد خداوند است که دشمنان به دنبال نابودی و ضعیف کردن آن هستند و بیج موظف است همیشه آماده مقابله با دشمنان باشد.
وی با اشاره به شروع طرح شهید سلیمانی از هفته بسیج تصریح کرد: اتفاقات خوبی در حال رقم خوردن است و به صورت محله محور در حوزه های پیشگیری، سلامت و کمک مومنانه به صورت محله ای کار در حال انجام است.
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان افزود: هم افزایی خوبی بین دستگاه های اجرایی این استان وجود دارد که این اتحاد باعث ایجاد امید در بین مردم می شود.
در این مراسم که معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان و فرمانده های پایگاههای بسیج ادارات استان سمنان حضور داشتند از سردار دامغانی، آشناگر استاندار سمنان و خجسته پور معاون استاندار به عنوان بسیجیان نمونه ادارات و از پنج فرمانده پایگاه بسیج ادارات و پنج تن از مدیران کل ادارات استان سمنان تجلیل شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار