ترفندهای دکوراسیون زمانی که در طراحی دکوراسیون اتاق خواب به کار می روند، نه تنها موجب زیبا شدن ظاهر آن می شوند بلکه زمان خواب را نیز جذاب می کنند.
دکوراسیون اتاق خواب
بعد از رهایی از کارهای روزانه هیچ چیز به اندازه دراز کشیدن در اتاق خواب بی نقص و آسودن در خواب دلپذیر شبانه، دلچسب نیست. صرف نظر از این که از اتاق خواب چه استفاده هایی می کنید، بسیار مهم است محیطی ایجاد کنید که در آن احساس راحتی کنید. در این باره راه هایی برای طراحی داخلی اتاق خواب وجود دارد که ممکن است به آن ها فکر نکرده باشید. در این نوشتار از مجله دلتا می خواهیم تعدادی از این راه ها را معرفی کنیم.
حذف مبلمان اضافی در اتاق خواب
اتاقی پر از مبلمان و اکسسوری می تواند حس بی نظمی و درهم ریختگی به وجود آورد. عقب بایستید و فضا را از دیدی تازه ببینید. آیا واقعا به چند تابلو نقاشی روی دیوار یا دو صندلی در اتاق خواب نیاز دارید؟ یک قطعه مبلمان غیرضروری را از اتاق حذف کنید و تفاوت آن را ببینید. این کار فضای بیشتری در اتاق آزاد می کند و آن را مرتب تر و بزرگ تر نشان می دهد.
توجه به ابعاد و اندازه مبلمان در اتاق خواب
هنگام خرید مبلمان برای اتاق خواب، واقع بین باشید و وسیله ای انتخاب کنید که اندازه آن متناسب با فضا باشد. یک تخت خواب خیلی بزرگ به اندازه ای که می تواند فوق العاده به نظر برسد، در صورت کوچک بودن اتاق بسیار نامتناسب به نظر می رسد و شکوه آن فراموش می شود. ضمن اینکه حرکت شما را در اتاق مشکل می کند.
ایجاد یک نقطه کانونی در اتاق خواب
به جای استفاده از تعداد زیادی ایده در یک اتاق، به دقت درباره خلق یک چیز خاص و مورد علاقه در فضا بیندیشید. ...

سرخط اخبار