قزوین| دستگاه قضا برخورد با مفسدان اقتصادی را در اولویت قرار دهد

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵
قزوین| دستگاه قضا برخورد با مفسدان اقتصادی را در اولویت قرار دهد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: دستگاه قضایی کشور باید ملجا ستمدیدگان و مردم باشد و برخورد با مفسدان اقتصادی را در اولویت خود قرار دهد چراکه این قشر آسیب زیادی به مردم و اقتصاد کشور زده اند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین ، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: امیدواریم رئیس جدید قوه قضائیه با جدیت و به صورت جهادی با مفسدان اقتصادی برخورد کرده و آن را دراولویت خود قرار دهد، چرا که این مفسدان زیان های زیادی به مردم و اقتصاد کشور وارد کرده اند.
وی با بیان اینکه برخورد با دانه درشت های اقتصادی جسارت و روحیه انقلابی می خواهد تصریح کرد: برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی باید بدور از ترس و انقلابی باشد تا عدالت در جامعه اجرا شود و مردم نیز بیش از پیش به مسئولان اعتماد کنند.
امام جمعه بجنورد: باید روند برخورد با مفسدان دانه درشت در قوه قضائیه ادامه داشته باشد
گیلان| برخورد با مفسدان اقتصادی درخواست همه ملت ایران است
یادداشت| یکه تازی سازمان بازرسی پاکستان در برخورد با مفسدان اقتصادی
امام جمعه قزوین بیان کرد: مشکلات در این دستگاه زیاد است و باید کاری شود تا دستگاه قضا ملجا ستمدیدگان باشد و در این راه نیازمند چابک سازی هستیم و باید ضمن پاسخگویی به مردم، کار قضاوت به دست کسانی باشد که عادل و پاکدست باشند.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به سفر اعضای دیپلماسی ایران به کشور عراق ضمن ابراز خرسندی از استقبال مردم این کشور از مسئولان کشورمان تصریح کرد: این امنیت و این استقبال از مسئولان را مدیون خون شهدای مدافع حرم و حشدالشعبی هستیم.
عابدینی خاطرنشان کرد: ترامپ با این همه هزینه در عراق شبانه و چراغ خاموش به عراق رفت، امام امروز میبینیم که مسئولان ما در روز روشن به این کشور سفر می کنند و مورد استقبال مردم قرار می گیرند که باید بخاطر این امنیت ...

[ مشاهده متن کامل قزوین| دستگاه قضا برخورد با مفسدان اقتصادی را در اولویت قرار دهد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم