مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: بایدن با دستکش مخملی همان سیاست های استکباری آمریکا را به پیش می برد و دلبستگی به او تفسیری جز حماقت یا خیانت ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، حجت السلام موسی پولادی شامگاه پنجشنبه در آیین قرائت دعای کمیل مسجد امام علی(ع) قشم اظهار داشت: استکبار جهانی به سردمداری آمریکا هموراه در برابر حق با محوریت انقلاب اسلامی ایران ایستاده است.
وی افزود: دشمن تمام توان خود را برای توقف و نابودی انقلاب اسلامی و محور مقاومت به کار گرفته و به طرق مختلف و در عرصه های گوناگون وارد میدان نبرد می شود.
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان تصریح کرد: وجه تمایز حاج قاسم های سلیمانی با مدعیان ولایتمداری و انقلابی گری در داخل کشور آن است که هیچگاه مسیر حق را گم نمی کنند.
حجت الاسلام پولادی ادامه داد: حاج قاسم تقابل جبهه حق و باطل در کشور و سراسر جهان درک کرده و بدون غفلت در مسیر حق و حقیقت به دور از شک و تردید ایستادگی کرد.
وی اضافه کرد: حاج قاسم ها باور دارند که امروزه علم یزید زمان در دست صهیونیست و علم حسین بن علی(ع) در دست رهبر معظم انقلاب قرار دارد.
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه مکتب حاج قاسم در «ولایتمداری» خلاصه می شود، گفت: سردار سلیمانی با تمام وجود و خون خود التزام عملی به ولایت فقیه را به اثبات رساند در حالی که برخی مسوولان پایبندی به این اصل را در زمان انتخابات امضا کرده اما در عمل به آن پایبند نیستند.
حجت الاسلام پولادی ابراز داشت: امروزه برخی مسوولان با وجود آنکه رهبری رمز حل مشکلات را توجهب توان و ظرفیت های ملی عنوان می کند اما دست بردار نبوده و در هر سخنرانی خود از مذاکره با آمریکا دم می زنند.
وی عنوان کرد: مواضع برجامی برخی مسوولان را که به قاتل سردار دل ها چشم امید دوخته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار