آغاز تولیدآزمایشی برخی از قطعات 301 در نصف جهان

جهان نیوز چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹
مدیرعامل ساپکو درحاشیه برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو اصفهان، از تولیدآزمایشی برخی از قطعات خودروی 301 و تست قالب های این خودرو بازدیدکرد.

به گزارش ایکوپرس به نقل ازروابط عمومی ساپکو، مدیران ارشد ایران خودرو از خط تولید دو شرکت قطعه سازی (همگام خودروی آسیا و اطلس پمپ ایران) در استان اصفهان بازدید کرده و از نزدیک درجریان تولید آزمایشی برخی از قطعات خودروی 301 و تست قالب های آن در این استان قرار گرفتند.
منصور منصوری همچنین در مراسم آغاز به کار نمایشگاه پانزدهم قطعات استان اصفهان که با حضور مقامات این استان برگزار شد، حضور ساپکو در این نمایشگاه را حامل پیام روشن خوداتکایی و لزوم همکاری قطعه سازان تمام استان های کشور دانست و از طرح این شرکت برای هم افزایی و جلب مشارکت سازندگان با همکاری انجمن ها در هفت استان خبرداد.
وی با بیان این که استان اصفهان با وجود دارا بودن رتبه چهارم فروش قطعات به ایران خودرو، به دلیل تامین مواد اولیه این صنعت، از اهمیت بالایی برخوردار است، اضافه کرد: با اجرای پروژه های خودکفایی که به ارزش 300 میلیون یورو تعریف شده، به زودی کاهش ارزبری قابل توجهی در صنعت قطعه سازی خواهیم داشت.
مدیرعامل ساپکو با اشاره به برنامه ریزی این شرکت برای گسترش همکاری با پارک های فناوری، شرکت های دانش بنیان و دانشگاه ها در تعامل با انجمن های قطعه سازی سراسر کشور، بر لزوم ایجاد مرکزی برای توسعه تکنولوژی ها در این صنعت تاکید کرد و افزود: تحریم ها به ما ثابت کرد، هر آنچه فعالیت فنی مهندسی و ساخت داخل در این سال ها انجام شده، به نفع ما بوده است و با همین هدف، کاستی ها و نیازهای صنعت قطعه سازی را اعلام کردیم تا در طرح جهاد خودکفایی از توانمندی تمام سازندگان و فعالان این صنعت بهره ببریم.
مدیرعامل ساپکو خاطر نشان ساخت: استان اصفهان در تامین ۸۵درصد فولاد بدنه ...

سرخط اخبار