مجله ورزشی «اعتمادآنلاین»؛ ورزش ایران در هفته ای که گذشت

چرا شفر علیه فوتبال ایران مصاحبه کرد؟/ بحرین گربه سیاه فوتبال ایران/ جام جهانی والیبال کابوس شاگردان کولاکوویچ

اعتماد آنلاین جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵

اعتمادآنلاین| شکست تیم ملی برابر بحرین در رقابت های مقدماتی جام جهانی قطر، هشتمی ایران در جام جهانی والیبال و صحبت های جنجالی شفر درباره فوتبال ایران مهم ترین خبرهای ورزشی در هفته گذشته بود.
شکست تیم ملی برابر بحرین
تیم ملی فوتبال ایران در سومین بازی خودش در مرحله اول مقدماتی جام جهانی قطر هفته گذشته به مصاف بحرین رفت و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. شاگردان ویلموتس که کامبوج را با 14 گل شکست داده بودند اسیر بازی تدافعی بحرین شدند و با گلی که از روی نقطه پنالتی خوردند بازی را به این تیم واگذار کردند.
تیم ملی در ادامه این رقابت ها باید در آبان ماه به مصاف عراق برود. در جدول رده بندی این بازی ها ایران با 6 امتیاز سوم است.
هشتمی ایران در جام جهانی والیبال
تیم ملی والیبال بعد از قهرمانی در آسیا راهی جام جهانی شد اما در نهایت نتوانست نتیجه ای بهتر هشتمی جهان به دست بیاورد.
تیم ملی که با 13 بازیکن به این رقابت ها رفته بود در اولین دیدار خودش برابر روسیه جوان شده به مشکل خورد و بازی را به این تیم واگذار کرد. تیم ملی برابر مصر هم شکست خورد تا شرایط برای کولاکوویچ سخت شود. هرچند کولاکوویچ پیش از آغاز این رقابت ها اعلام کرده بود هدف اصلی والیبال ایران راهیابی به المپیک است و برنامه خاصی برای جام جهانی ندارد.
سؤالی که کولاکوویچ باید به آن پاسخ بدهد این است که چرا در این رقابت ها به برخی از بازیکنان اصلی تیم ملی استراحت نداده تا برای رقابت های انتخابی المپیک آماده باشند؟
محمود افشاردوست، دبیر سابق فدراسیون والیبال، در گفت وگو با اعتمادآنلاین درباره نتایج تیم ملی والیبال در جام جهانی گفت: «تیم ملی بعد از حضور در لیگ ملت های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار