به دنبال تظاهرات گسترده مردم یمن

الحوثی: افتخار می کنیم دشمن آمریکا هستیم

لوگوی واحد مرکزی خبر واحد مرکزی خبر . چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۰:۴۷
عضو شورای عالی سیاسی یمن تاکید کرد هراسی از آمریکا نداریم‎؛ جهان شاهد پیروزی ملت یمن، شکست آمریکا و حامیانش در منطقه باشد.

به گزارش سرویس بین الملل  خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، عضو شورای عالی سیاسی یمن تاکید کرد ملت یمن سرانجام با ایستادگی خودش در برابر متجاوزان، پیروز خواهد شد.  
محمد علی الحوثی در سخنرانی خود در جمع ده ها هزار نفر از مردم یمن گفت: آمریکا به ما می گوید شما تروریست هستید. ما افتخار می کنیم که برای شما وحشت ایجاد کنیم.
وی تاکید کرد ملت یمن به خواست خدا، در برابر همه این اقدامات و در برابر هر تلاشی برای تعرض به کشورمان خواهد ایستاد و همچنان برای تقویت آمادگی خودش تلاش خواهد کرد,، زیرا این اقدام، سنت الهی است و ملت یمن باید بر اساس آن عمل کند. ”وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَمِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّکُم“ (آنچه در قدرت و توان دارید از نیرو و اسبان ورزیده آماده کنید تا به وسیله آن ها دشمن خدا و دشمن خودتان را بترسانید). آمریکایی ها دشمن ما هستند و افتخار می کنیم که دشمن آن ها هستیم. آن ها ملت ما را کشتند و ملت ما را محاصره کردند و به ارتکاب کشتار ها علیه ملت ما به مدت شش ساله ادامه دادند. ما امروز می گوییم هراسی از شما نداریم و از شما نمی ترسیم.
عضو شورای عالی سیاسی یمن در ادمه خطاب به آمریکا و حامیانش گفت هر اقدامی هم که انجام دهید، نتیجه ای جز شکست و زیان نخواهید دید. ملت یمن به مقاومت در برابر شما و جهاد در برابر شما ادامه خواهد داد، همانطور که در شش سال گذشته انجام داده است و ما به هفتمین سال نزدیک می شویم. ملت ما سست نشده است و نخواهد ترسید و عقب نشینی نخواهد کرد. ملت یمن آزاد، مستقل، شجاع و دلیر است و امروز با وجود محاصره، دردها، رنج ها و ادامه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار