تهران - ایرنا- نخستین ایستگاه مکانیزه ضدعفونی کردن خودروها در میدان امام حسین (ع) ورامین راه اندازی شد.

به گزارش ایرنا، در این مرکز که فعالیت خود را از شب گذشته به همت موکب احباب الرضا (ع) در مرکز شهر ورامین آغاز کرده، خودروها با قرار گرفتن در تونل تعبیه شده، با مواد ضدعفونی کننده گندزدایی می شوند.
مدیر اجرایی موکب احباب الرضا (ع) ورامین روز پنجشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: در این ایستگاه که به صورت کاملا مکانیزه طراحی شده، روزانه بیش از ۲ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده استفاده شده و بر روی خودروها پاشیده می شود.
سیدرضا احمدی افزود: این تونل با استفاده از سنسورهای چشمی کنترل شده و به محض ورود خودرو به داخل آن، مواد ضدعفونی کننده با استفاده از نازل به روی خودروها پاشیده می شود.
وی اظهارداشت: در صورت استقبال و عملکرد مناسب این ایستگاه، با هماهنگی فرمانداری و پلیس راهور ورامین، ورودی شهر نیز به این تجهیزات مجهز شده و کلیه خودروهای ورودی به شهر ضدعفونی خواهند شد.
وی گفت: موکب احباب الرضا(ع) در کنار فعالیت های رسمی خود در ایام اربعین حسینی، در تمامی صحنه هایی که هموطنان به کمک نیاز دارند، وارد میدان شده و کمک های مردمی را بین آنان توزیع می کند.
این عضو شورای اسلامی شهر ورامین تصریح کرد: از نخستین روز شیوع ویروس کرونا، فعالان موکب احباب الرضا(ع) ورامین در کنار سایر ارگان ها و نهادها، در هر شبانه روز بیش از ۵ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده به منظور گندزدایی از بخش های مختلف شهر استفاده کرده است و تا ریشه کن کردن این ویروس، در میدان باقی می ماند.
احمدی گفت: تولید و توزیع ماسک و توزیع مواد ضدعفونی کننده از دیگر اقدامات موکب احباب الرضا(ع) در زمان شیوع ویروس کرونا است.
ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمیعت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار