حراج تهران ۸۸ میلیارد تومان فروخت/آیدین آغداشلو رکورد زد

لوگوی ایسنا ایسنا . جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۴۴
اثری از آیدین آغداشلو که با قیمت کمینه و بیشینه یک میلیارد و ۲۰۰ تا یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در این دوره از حراج تهران عرضه شده بود، با قیمت ۱۲ میلیارد تومان به فروش رسید و رکورد گرانقیمت ترین اثر به فروش رسیده در حراج را شکست.

به گزارش ایسنا، سیزدهمین دوره از  حراج تهران عصر جمعه (۲۶ دی ماه) با ارئه ۱۱۰ اثر به صورت آنلاین و با اجرای حسین پاکدل برگزار شد. مجموع فروش حراج امشب ۸۷ میلیارد و ۹۴۲ میلیون تومان اعلام شد. گران ترین اثر این حراجی به قیمت ۱۲ میلیارد تومان متعلق به آیدین آغداشلو بود.
در ابتدای مراسم، اثری بدون عنوان از قربانعلی اجلی با کمینه و بیشینه ۶۰ تا ۸۰ میلیون تومان به قیمت ۷۰ میلیون تومان، اثر «عاشورا ۸» از صادق تیرافکن با با کمینه و بیشینه ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان به قیمت ۱۹۰ میلیون تومان، اثر «الله اکبر» از رضا بانگیز با کمینه و بیشینه ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان به قیمت ۱۸۰ میلیون تومان و اثری بدون عنوان از رضا مافی با با کمینه و بیشینه ۴۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان به قیمت ۴۰۰ میلون تومان به فروش رسیدند.
همچنین اثری بدون عنوان از علی شیرازی با کمینه و بیشینه ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان به قیمت ۲۰۰ میلیون تومان چکش خورد. اثر جلال شباهنگی نیز با کمینه و بیشینه ۲۰۰ تا ۳۰۰  میلیون تومان به قیمت ۲۶۰ میلیون تومان فروخته شد. اثر «سطح آب» از عبدالرضا دریابیگی نیز با کمینه و بیشینه ۴۰۰ تا ۶۰۰ میلیون به قیمت ۴۴۰ میلیون تومان، به فروش رسیدند.
اثری از حسین محجوبی نیز با با کمینه و بیشینه ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان به قیمت  ۲۸۰ میلیون تومان فروخته شد. اثری بدون عنوان از سیراک مکلکونیان نیز با کمینه و بیشینه ۵۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان با قیمت ۶۵۰ میلیون تومان،چکش خورند.
در ادامه حراج تهران، اثری از پری یوش گنجی با کمینه و بیشینه ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان با قیمت ۱۵۰ میلیون تومان، اثر همایون سلیمی با کمینه و بیشینه ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان به قیمت ۱۵۰ میلیون ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار