کرونا عقب‌نشینی کرد، اما شرایط همچنان قرمز

لوگوی واحد مرکزی خبر واحد مرکزی خبر . دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۷:۱۵
رئیس بیمارستان رازی قائمشهر: وضعیت مازندران با وجود روند کاهشی آمار کرونا در چند روز اخیر، کماکان شکننده است.

به گزارش  خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز مازندران ، رئیس بیمارستان رازی قائمشهر در مجموعه خبری ۲۰ و ۴۵ دقیقه امشب با بیان اینکه از چند روز گذشته آمار کرونا در استان و شهرستان قائمشهر نزولی شده است، گفت: با وجود اینکه آمار کرونا رو به کاهش بوده، ولی این وضعیت کاملا شکننده است.
دکتر اولادی افزود: تعداد بیماران کرونایی که به اورژانس بیمارستان رازی مراجعه می کردند از اوایل دی ماه به تدریج افزوده شد و به طبع آن تعداد بستری ها افزایش یافت.
او با بیان اینکه با افزایش شیوع ابتلا به کرونا ، حدود ۲۱۰ تخت این بیمارستان به بیماران مبتلا به کرونا اختصاص یافت، گفت: بستری بیماران در دو هفته گذشته در بیمارستان رازی قائمشهر افزایش یافت بطوری که این شیب بستری بیماران مبتلا به کووید ۱۹ با اشغال تخت های بیمارستان کاملا واضح قابل مشاهده بود.
رئیس بیمارستان رازی قائمشهر افزود: بعد از این افزایش، به تدریج تمام ظرفیت بیمارستان و آی سی یو پر شد.
بیشتر بخوانید:  
رنگ شهر های مازندران نارنجی/ آمار جان باختگان در محدوده قرمز
دکتر اولادی با بیان اینکه بعد از حدود ۱۰ روز بتدریج در پذیرش بیماران جدید مبتلا به کرونا و ترخیص بیماران با بهبودی نسبی حالت پایداری رسیدیم، گفت: هم اکنون ترخیص بیماران بهبود یافته افزایشی  و پذیرش بیماران مبتلا به کرونا کاهشی است.
او از مردم خواست با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و پرهیز از شب نشینی ها، کادر درمان این بیمارستان را برای ادامه مقابله با کووید ۱۹ یاری رسانند.
کپی لینک https://www.iribnews.ir/00CZi4
خبرهای مرتبط
رنگ شهر های مازندران نارنجی/ آمار جان باختگان در محدوده قرمز
رعایت شیوه نامه های بهداشتی در ۳۰ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار