جایزه جوان نوآور ماندگار؛ یادواره جوان ترین شهید مدافع حرم

لوگوی ایرنا ایرنا . چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۳:۵
تهران- ایرنا- دبیر «جایزه جوان نوآور ماندگار» گفت: این جایزه در نخستین سال برگزاری به نام سید مصطفی موسوی، جوان ترین شهید مدافع حرم و دانشجوی رشته مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد انتخاب شد که بیانگر رویکرد استمرار فرهنگ ایثار و مقاومت است.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، امین پیرمحمدزاده روز چهارشنبه در نشست خبری جایزه جوان نوآور ماندگار که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب برگزار شد، اظهار داشت: شرایطی در این واحد دانشگاهی ایجاد شد تا استادان ایده ای را ارایه دهند و به مرحله اجرا برسانند.
وی افزود: سازماندهی نوآوری های اجتماعی جوان رکن اساسی دستیابی به توسعه پایدار کشور است. در همین راستا نشان شهید موسوی شکل گرفت.
استاد دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: در جایزه جوان نوآور ماندگار، مسوولانه بستری برای روایت پذیری و باز تولید اندیشه شهید موسوی و دیگر شهدای جوان مدافع حرم ایجاد شد.
پیرمحمدزاده همچنین گفت: در این جشنواره جوانایی که مسوول اجتماعی هستند و با مولفه هایی که رهبر معظم انقلاب برای جوانان انقلابی در نظر گرفتند به خصوص آنهایی که با مسوولیت اجتماعی مشکل منطقه خود یا کشور را حل کرده اند، شناسایی شوند.
وی تصریح کرد: بر اساس مطالعاتی که در این یک سال انجام شد، ویژگی نوآورانه جایزه این است که در حوزه نوآوری و مسوولیت اجتماعی بتوانیم افراد را شناسایی کنیم.
دبیر جایزه جوان نوآور ماندگار ادامه داد: نوآوری اجتماعی در علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، سبک زندگی، استقلال و آزادی و عزت ملی وجود دارد و همه این موارد زیرمحورهایی در حوزه فرهنگ جهادی، دانش و فناوری، تحقق شعار سال خواهد داشت.
پیرمحمدزاده اظهار داشت: جایزه نشان شهید موسوی یک دبیرخانه مرکزی دارد که در سرای نوآوری واحد تهران غرب راه اندازی شده است. این دبیرخانه پیش از این با حضور رییس دفتر رییس جمهوری و معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح شد.
به گزارش ایرنا، جایزه عالی جوان نوآور ماندگار، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار